Domácí

Miminko Nikol Štíbrové přestalo dýchat. Chlapečka zachránil tatínek

Miminko Nikol Štíbrové přestalo dýchat. Chlapečka zachránil tatínek
Zdroj: Profimedia

Děsivé okamžiky v pátek zažila herečka Nikol Leitgeb (za svobodna Štíbrová). Její dvouměsíční syn Tobias přestal dýchat. Manžel herečky Petr naštěstí zachoval klid a malého chlapečka rozdýchal. Leitgeb po hororovém zážitku poradila fanouškům dvě věci.

Podobný zážitek nechce zažít žádný rodič. Teprve dvouměsíční syn herečky Nikol Leitgeb v pátek přestal dýchat. Obrovské tragédii naštěstí zabránil otec malého Tobiase, který chlapečka rozdýchal.

Herečka se s děsivým zážitkem podělila na instagramu, kde zároveň své fanoušky a rodiče malých dětí požádala o dvě věci. "Pokud můžu jednu nevyžádanou radu, pořiďte si ty monitory dechu a online nebo offline kurzy první pomoci," vyzvala Nikol.

Související obsah

Spolu s manželem naštěstí před porodem syna, kterému přezdívají Mauglí, podobný kurz absolvovala a zřejmě i díky tomu tatínek věděl, co má dělat. "Děkuju, děkuju, děkuju, děkuju, děkuju svému muži, že zachoval klid a Mauglího rozdýchal. Jsi největší frajer," vzkázala herečka a příspěvek doplnila fotografií z nemocnice.

V nemocnici ovšem dlouho nezůstali. Ještě ten den ji i s chlapečkem pustili domů. "Už jsme doma. Snad to byla naše úplně poslední cesta sanitkou," napsala Nikol. 

TN.cz

K tématu Domácí

Co byste neměli přehlédnout

TOP ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz