Krimi

Brutální vražda na jihu Čech. Pomozte najít řidiče, který měl zapálit černé BMW

Kriminalisté na jihu Čech od sobotního večera vyšetřují brutální vraždu. V souvislosti s tím pátrají po muži, který se měl pohybovat v černém BMW. Auto pak zapálil v lese u Protivína na Písecku.

Vše se mělo podle policistů odehrát v sobotu mezi polednem a sedmou hodinou večer. Právě v té době se pravděpodobný pachatel pohyboval černým BMW typu 120D s registrační značkou 6P32567 po Jihočeském kraji. Konkrétně na trase České Budějovice, Bernartice, Bechyně, Písek, Protivín.

Po devatenácté hodině měl pachatel osobní auto zapálit v lese u Protivína na Písecku a následně z místa utéct. "Pravděpodobně se snažil z Protivína dostat směrem na České Budějovice. Je také možné, že někoho oslovil pod nějakou legendou, požádal například o svezení nebo zapůjčení kola. Anebo využil vlak či autobus," okomentoval případ mluvčí policie Jiří Matzner.

Související obsah

​Nedaleko ohořelého vozu měli podle informací TV Nova vyšetřovatelé najít zavražděnou osobu. Policisté potvrdili, že může jít o jeden případ. "Shořelé vozidlo pravděpodobně souvisí s aktuálně prověřovaným závažným násilným trestným činem," uvedl Matzner.

Jakákoliv souvislost či drobnost může být pro vyšetřování důležitá. V případě, že jste během sobotního odpoledne auto zahlédli, případně jste viděli podezřelou osobu v Protivíně a jeho okolí, předejte policistům informace na lince 158. Velmi žádoucí jsou i záznamy z palubních kamer. "Důležité je totiž zdokumentovat pohyb následně zapáleného vozu," objasnil mluvčí.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz