SuperStar

Rastaman Michal Šeps: Po 10 letech od SuperStar vypadá jako někdo jiný

Rastaman Michal Šeps: Po 10 letech od SuperStar vypadá jako někdo jiný
Zdroj: TV Nova

Finalista SuperStar Michal Šeps proslul svým uvolněným reggae stylem, hádkami s porotcem Rytmusem i přiznáním, že často kouří marihuanu. Od jeho účasti v populární pěvecké soutěži uplynulo 10 let. Za tu dobu se změnil k nepoznání, nechal si narůst plnovous a šel nahoru s váhou.

Další díl nové řady SuperStar uvidíte na TV Nova v neděli ve 20:20 a už teď si ho můžete pustit na Voyo. Do finále druhého ročníku česko-slovenské verze oblíbené show se probojoval i Michal Šeps. Nebylo těžké si ho zapamatovat, rodák z Trutnova totiž zpíval výhradně v reggae stylu.

Porotcům to časem začalo vadit, ve finálových kolech ale rozhodují diváci, a tak si Šeps vyzpíval bronzové místo. Na druhém skončila Gabriela Gunčíková a vítězem se stal Lukáš Adamec. Šeps měl problémy především s Rytmusem.

"Nebudu to moc rozebírat. Pro mě to bylo jedním slovem hrozné. A zamýšlím se nad tím, v čem byli soutěžící, kteří vypadli v předešlých kolech, horší. To je všechno, co ti k tomu povím," sepsul ho raper po jednom z vystoupení. Diváci také fandili jeho vztahu s další z účastnic Alžbětou Kolečkářovou, rozešli se ale ještě v roce 2011.

Související obsah

​Šeps si ale kritikou neřídil a reggae muzika je smyslem jeho života i po SuperStar. Nikdy se nestal umělcem, jehož tvorbu by hráli v rádiích, pravidelně však koncertuje a má i věrné fanoušky.

Radikální změna vzhledu

Jeho vizáž se ale změnila výrazně. Nechal si narůst plnovous, nosí dredy a neobejde se bez brýlí. Ty, kteří si ho pamatují jako útlého mladíka, rozhodně překvapí, jak teď vypadá.

První vlna koronavirové pandemie dostala Šepse do problémů. Nemohl vystupovat, a tak po sociálních sítích sháněl brigády.

"Nějak se teď živit musím a jsem kluk z krkonošské vesničky, tak jdu s kůží na trh. Hledám jakoukoliv práci, nejlépe jednosměnný provoz a víkendy volné, ale není to podmínkou. Rád vařím, takže třeba někde v kuchyni na pohodu, budu klidně mít i nádobí, nevadí mi práce třeba v zemědělství, administrativa, jsem automechanik," vypočítával v inzerátu své dovednosti.

Určitě ale přivítal, že přísná opatření netrvala věčně a zase se mohl začít živit hudbou.

​Podívejte se na reportáž o Šepsovi ze Života ve hvězdách (září 2020):

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu SuperStar

Důležité Události

Krátká zpráva

Hvězdný herec z Harryho Pottera zkolaboval při golfu

Anglický herec Tom Felton (34), hvězdný představitel rivala hlavního hrdiny z filmů o Harry Potterovi Draca Malfoye, zkolaboval při golfovém utkání celebrit ve Spojených státech. Ze hřiště ho musela odvézt záchranka. O zdravotním stavu herce a vášnivého golfisty nejsou k dispozici bližší informace.

Krátká zpráva

Chlapec v Nizozemsku vyhrál soud, může se očkovat proti covidu

Dvanáctiletý chlapec se v Nizozemsku obrátil na soud, protože mu otec zakázal očkování proti covidu-19. Kluk o vakcínu moc stál, aby se mohl vídat s nemocnou babičkou a neohrozil ji. V zemi je možné očkování od 12 let se souhlasem obou rodičů. Soudce se přiklonil na stranu chlapce, jehož rodiče jsou rozvedení.

Píše se na Deník.cz