Domácí

Nájemníka rozzuřila rekonstrukce bytu, na dělníky měl vytáhnout vzduchovku

Do Sulové ulice v pražské Zbraslavi ve středu odpoledne vyrazila zásahová jednotka společně s vyjednavačem. Důvodem byl nájemník, který se nepohodl s lidmi provádějícími rekonstrukci jednoho z bytů. Podle policie měl na pracující dělníky vytáhnout dokonce zbraň.

Rekonstrukce bytu v pražské Zbraslavi se hrozivě zvrtla. Jeden z místních obyvatel se dostal do křížku s dělníky. Konflikt vygradoval natolik, že musela na místo vyrazit i policie.

"Podle oznámení v Sulově ulici probíhá rekonstrukce jednoho z bytů a jeden z nájemníků se dostal do sporu s lidmi, kteří provádějí tuto rekonstrukci. Měl je údajně dle oznámení ohrožovat krátkou střelnou zbraní. V současné chvíli jede na místo zásahová jednotka společně s vyjednavačem," sdělil TN.cz okolo třetí hodiny odpoledne policejní mluvčí Richard Hrdina.​

Související obsah

Muž, zřejmě soused, se po incidentu zabarikádoval v bytě. Netrvalo ale dlouho a policie ho zajistila. "Na základě intervence policejního vyjednavače se po krátkém čase muž policii vzdal, dobrovolně otevřel dveře a střelnou zbraň odevzdal. Jednalo se o vzduchovou pistoli," zakončil Hrdina.

GALERIE: Zásah v pražské Zbraslavi:

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Domácí

Důležité Události

Píše se na Deník.cz