Domácí

Dálnice D10 byla uzavřená. Ve zúžení havaroval kamion

Na dálnici D10 havaroval kamion. Zůstal převrácený na boku a policie kvůli němu dálnici uzavřela. Neprůjezdná byla celé dopoledne. Po 14. hodině už se dalo po dálnici projet oběma směry.

Dálnice D10 byla na 13. kilometru ve směru na Turnov u obce Zápy uzavřená. Mohla za to nehoda kamionu, který skončil na místě převrácený na boku. Dopoledne hasiči museli překládat náklad.

Kamion se v místě zúžení kvůli opravě mostu převrátil už v pět hodin ráno. "Havárie se obešla bez zranění a řidič nebyl pod vlivem alkoholu," uvedla mluvčí policie Barbora Schneeweissová.

Související obsah

Původně byla dálnice průjezdná levým pruhem, poté ji policie uzavřela celou. "Předpokládáme, že uzavřena bude ještě asi tři hodiny, může se stát, že i víc," řekla před 10. hodinou pro TN.cz Schneeweisová. Po 14. hodině je už dálnice průjezdná. "Provoz na Prahu je veden jedním jízdním pruhem, stejně tak tomu je i ve směru na Turnov," uvedla policie na twitteru.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Domácí

Důležité Události

Krátká zpráva

Černošice rozhodly o Babišově střetu zájmů

Městský úřad Černošice v úterý informoval, že odeslal zmocněnci premiéra Andreje Babiše (ANO) rozhodnutí o jeho údajném střetu zájmů. "Vlastní obsah rozhodnutí Městský úřad Černošice není oprávněn zveřejnit," informoval úřad.

Píše se na Deník.cz