Život ve hvězdách

Bohuš s Lucinkou ukázali, v čem teď bydlí. Rozpovídali se i o dalším miminku

Manželskému páru Bohuši a Lucii Matušovým se splnil další sen. S téměř roční dcerou Natálkou se přestěhovali do domečku na okraji Prahy. Štáb Života ve hvězdách je tam zastihl hned první den po nastěhování, a tak během vybalování krabic řekli, co je u nich nového. A zpěvák ani tentokrát nešetřil detaily z jejich společného života.

"Lucinko na, tady máš večeřičku. Vynikající buřtgulášek. Lucinka ho denně musí jíst, nemáme na víc, lidi posílejte nám na účet," žertoval zpěvák krátce po nastěhování. "Jsme tady opravdu první den, máme tady spoustu krabic a všeho, ale na druhou stranu ta pomoc od Lucinky rodiny byla tak velká, že máme skvělý pocit. Oni nám opravdu hrozně pomohli. Ta první noc byla příjemná, jsme padli za vlast a Natynka je tady moc spokojená," dodal.

Reportérka zastihla stále zamilovaný manželský pár uprostřed hektického vybalování. "U nás tady doma o všem rozhoduje Lucinka. Teď nám za hodinu přivezou ložnici. Lucinka chce všechno nové. Natynce už tady taky vybrala spoustu krásných, nevím čeho všeho," prozradil Matuš.

Největší změnou oproti panelákovému bytu, kde měla navíc rodina spory se sousedem, je zahrada. Tu si dosyta užívají a mají s ní velké plány. "Do budoucna bych tam chtěla pro Natálku nějaký malý bazén, nějakou houpačku. Zatím je malinká, to je do budoucna," svěřila se mladá maminka s tím, že třeba někdy dojde i na kolotoč pro holčičku.

Související obsah

​Počkat si budou muset i na další přírůstek do rodiny. Lucinka před pár týdny prodělala náročnou gynekologickou operaci. "Těch prvních 14 dní to bylo hrozné, pro Lucku to bylo hrozné, tak jsem se ji snažil uklidňovat. Čo bolí, to prebolí," svěřil se zpěvák. "Měla jsem pupeční i tříselnou kýlu, potom do toho sedm cm diastázu svalu. Takže se to muselo dát dohromady kvůli druhému miminku. Nemůžu být teď těhotná půl roku, jinak v tom není jiný problém," vysvětlila Lucka. Pár by stál ještě o chlapečka Bohuše.

Přestože je mezi manželi třicetiletý věkový rozdíl, doma velí osmnáctiletá Lucka. "Jsem pod kontrolou všude. Mám přístup na facebooku ke všemu. Takže mi tam píšou 60leté babičky i 12leté holky mě obtěžují. Já ale nikomu už neodepisuji," řekl Matuš.

Svého muže ale umí Lucie i pořádně rozmazlovat. K 48. narozeninám mu totiž koupila jeho oblíbenou herní konzoli. "No dárek mi dala naprosto úžasný," svěřil se zpěvák. "A spoustu dárků a všeho, Lucka je opravdu štědrá, i díky tomu, že má hodně spoluprací. Takže má Lucinka spoustu peněz a může mi kupovat dárky," zahlásil pobaveně.

A chválou Bohuš nešetří ani na Lucky talent. Podle něj má skutečně jedinečný hlas. Na koncertování si ale prý ještě chvíli počká. "Když jsme dělali koncert pro jejích 22 tisíc fanoušků, tak tam přišli tři. Takže spíš doma by si zazpívala, nebo na záchodě," řekl. Oproti tomu Bohuš koncertoval celé léto, na podzim se mu zase vrací oblíbené muzikály. "Hraju v Katovi Mydlářovi, v muzikálu Láska nebeská, teď se bude vracet Fantom Opery, tak tam hraju takového vrchního milovníka v padesáti 18letého," zakončil Matuš.

Rebecca Diatilová, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz