Zahraničí

Slovenský podnikatel zemřel při nehodě. Z jeho lamborghini zbyly jen trosky

Slovenský podnikatel zemřel při nehodě. Z jeho lamborghini zbyly jen trosky
Zdroj: Hasičský a záchranný zbor

Nedaleko slovenské Žiliny se v pátek v podvečer stala vážná nehoda, při které zemřel podnikatel a okresní předseda politické strany Sloboda a solidarita Pavol Matlák. Ze zničeného lamborghini museli hasiči vyprostit řidiče i jeho spolujezdce, který skončil se zraněními v nemocnici.

Nehoda se stala v podvečerních hodinách v katastru obce Dolný Kubín, kde se srazilo lamborghini s fabií. Posádka škodovky vyvázla podle webu tvnoviny.sk jen s lehkými zraněními, které záchranáři ošetřili na místě.

Z luxusního lamborghini ale po nehodě zůstaly jen trosky. Zatímco spolujezdec se zotavuje v nemocnici, řidič zemřel. Mělo se jednat o okresního předsedu slovenské politické strany Sloboda a solidarita a podnikatele Pavola Matláka. Jeho úmrtí potvrdila i samotná strana.

Související obsah

​"S obrovským zármutkem jsme přijali zprávu o tom, že nás opustil náš dlouholetý přítel, člen a okresní předseda v Námestově Pavol Matlák. Rodině a blízkým vyjadřujeme upřímnou soustrast," stojí na facebookové stránce Slobody a Solidarity.

https://www.facebook.com/stranasas/posts/10158247299132231

Posádku lamborghini museli hasiči z devastovaného vozu vystříhávat. V době zásahu byli oba pasažéři ještě naživu, šofér svým zraněním později ale podlehl. Matlák za sebou podle deníku Plus jeden deň zanechal manželku a dvě děti. Vlastnil firmu, která se věnuje účetnictví.

Strana Sloboda a Solidarita před několika měsíci přišla tragicky o dalšího člena. Na konci června při autonehodě zemřel 28letý Peter Rakovský.

TN.cz

K tématu Zahraničí

Co byste neměli přehlédnout

TOP ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz