Zahraničí

Popová princezna se zasnoubila! Nemůžu tomu uvěřit, napsala Britney

Popová princezna se zasnoubila! Nemůžu tomu uvěřit, napsala Britney
Zdroj: TV Nova

Další dobrá zpráva v životě Britney Spearsové. Jen několik dní poté, co její otec požádal o ukončení role opatrovníka, se zpěvačka zasnoubila. Jde o její třetí zásnuby.

Britney Spearsová na instagramu oznámila zasnoubení se svým dlouholetým přítelem, hercem a trenérem Samem Asgharimem. Snubní prstýnek ukázala fanouškům v krátkém videu, ve kterém se usmívá, pomrkává a líbá snoubence na tvář. K příspěvku připojila vzkaz "Nemůžu tomu sakra uvěřit!!" Sám snoubenec pak na sociální síti zveřejnil fotografii zpěvačky s třpytivým prstýnkem bez komentáře. Upozornil na to deník The New York Times.

Zásnuby páru potvrdil snoubencův manažer Brandon Cohen . "Pár dnes svůj dlouhodobý vztah oficiálně potvrdil a je hluboce dojat podporou, obětavostí a láskou, která mu byla vyjádřena," řekl Cohen v neděli a dodal, že zásnubní prstýnek vyrobil klenotník Roman Malayev z New Yorku.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Sam Asghari (@samasghari)

Zásnubní prstýnek Spearsové, ve kterém je osazený čtyřkarátový diamant, má v kroužku vyrytý nápis "lvice". Podle klenotníka Malayeva je to totiž přezdívka, kterou snoubenec Spearsovou oslovuje. "Jejich společná cesta se dotkla tolika lidí z celého světa a my jsme nadšení, že můžeme být součástí jejich "navždy". Gratulujeme Britney a Samovi k jejich zásnubám," řekl deníku The New York Times klenotník Malayev. 

Pár se poprvé potkal na natáčení hudebního videa "Slumber Party" v roce 2016. Letos v červnu zpěvačka řekla u soudu kvůli opatrovnictví, že by si chtěla svého přítele vzít a mít s ním dítě. Kvůli nesvéprávnosti jí však mělo být zabráněno, aby přestala používat antikoncepci. Oficiálně se Spearsová může provdat, rozhodnutí jí ale musí schválit opatrovník, stejně jako musí souhlasit i s jejími dalšími životními rozhodnutími. 

Soud zbavil Britney Spears svéprávnosti v roce 2008 na žádost rodičů. Zpěvačka se totiž tehdy potýkala s problémy s alkoholem a drogami. Nakonec pobývala i v psychiatrické léčebně. Otec Spearsové se stal jejím opatrovníkem a spravoval její majetek. Letos v červnu zpěvačka soud požádala, aby jí svéprávnost vrátil, aby se mohla vdát, starat se o své syny a mít další děti. V září otec Spearsové požádal, aby ho soud opatrovnictví zbavil. Zpěvačka má tak po 13 letech svobodu na dosah. Úsilí o obnovení zpěvaččiny svéprávnosti mapuje dokument Osvoboďte Britney Spears, podívat se na něj můžete na Voyo.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Britney Spears (@britneyspears)

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Zahraničí

Důležité Události

Píše se na Deník.cz