Domácí

Tragické pondělí na silnicích. Dva mrtví a několik zraněných

Tragické pondělí na silnicích. Dva mrtví a několik zraněných
Zdroj: TN.cz

První dopravní nehoda se stala v pondělí ráno u Blatnice na Třebíčsku. Řidič tam z neznámých důvodů vyjel ze silnice a narazil do stromu. Další smrtelná nehoda se stala v pondělí před polednem mezi Mohelnicí a Životicemi na Plzeňsku.

Oznámení o dopravní nehodě u Blatnice na Třebíčsku přijali hasiči, policisté a záchranná služba před půl osmou. "Na místo vyrazila jedna posádka a byl přivolán i vrtulník z Jihlavy. Po příjezdu na místo záchranáři zjistili, že řidič nejeví známky života a podlehl svým vážným zraněním. Vrtulník byl proto odvolán," řekl TN.cz mluvčí záchranářů Petr Janáček.

Po nárazu do stromu začalo vozidlo hořet. "Hasiči z Moravských Budějovic provedli lokalizaci a likvidaci požáru. Zásah stále probíhá," informovali hasiči po osmé hodině.

Na místo nehody dorazil také krajský policejní vyšetřovatel. Příčiny nehody zatím nejsou známé.

Další nehoda

Druhá nehoda se v pondělí stala na Plzeňsku. "Mezi Mohelnicí a Životicemi na komunikaci došlo k dopravní nehodě nákladního a osobního automobilu. Z osobního automobilu vyprošťujeme pomocí hydraulických nástrojů jednu osobu," informoval před polednem mluvčí hasičů Petr Poncer.

Podle prvotních informací je na místě jeden mrtvý a několik zraněných.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Domácí

Důležité Události

Krátká zpráva

Zatčený katalánský expremiér Puigdemont opustil vězení

Italská policie v pátek zatkla na Sardinii bývalého šéfa katalánské vlády Carlese Puigdemonta. Po několikahodinovém zadržení byl však propuštěn. Puidgemont ve čtvrtek cestoval z Bruselu do Alghera kvůli návštěvě kulturní události a na setkání s regionálním lídrem a ombudsmanem Sardinie. Když dorazil na letiště ve městě Alghero, zastavila ho pohraniční policie, píše agentura AP. Italský soud bude nyní rozhodovat, zda jej vydá do Španělska. Tam čelí obvinění za pobuřování a za zorganizování nezákonného referenda o nezávislosti Katalánska v roce 2017.

Píše se na Deník.cz