Co nás čeká

Horoskop na středu 15. září: Nikdy neříkejte nikdy a buďte optimisté

Horoskop na středu 15. září: Nikdy neříkejte nikdy a buďte optimisté
Zdroj: Getty Images

Jupiter tahá v zákulisí za drátky, aby sabotoval radost ze vzájemné harmonie. Některé věci klapnou více, jiné méně, ale budete rádi, že jste se odhodlali. Nikdy neříkejte nikdy a buďte prostě větší optimisté!

Beran

Dnešek přeje všemu impulzivnímu, marné nebude ani to, pokud budete dostatečně kreativní a občas také pozoruhodně maličko sobečtí. Zvláště pokud už dlouho po něčem toužíte a stále si to odpíráte. Nikdy neříkejte nikdy a buďte prostě větší optimisté!

Býk    

Dnešek bude velmi energický a vzrušující. Ovšem bude dosti komplikované udržet rozvahu a nehádat se. Zážitky budou živé, ale i laskavé. Narazíte na lidi velkorysé a zábavné. Věnujte se své práci naplno a buďte záměrně nezávislí, to nadřízený ocení.

Blíženci          

Jupiter tahá v zákulisí za drátky, aby sabotoval radost ze vzájemné harmonie. Soulad u rodinného krbu je tak narušen a názory členů rodiny se dostávají do střetu. Vaše ratolesti jsou taktéž zdrojem určité nespokojenosti.

Rak    

Nejlepším řešením je při dnešku se svými dětmi hodně komunikovat a citlivým způsobem nacházet souzvučný tón. Máte nyní dar dokonale mířeného slova, tak ho patřičně využijte, ať ve vaší rodině zavládne klid a pohoda. Všichni si ji zasloužíte. 

TAROT SPŘÍZNĚNÝCH DUŠÍ
Nakoukněte do tajů vašich vztahů! Nečekejte a vytáhněte si své 3 karty hned teď!

Lev     

Váš postoj bude dnes inspirovat přátele. Budete oblíbencem každé společenské události. Milujete, když můžete být aktivní a zkoušet nové věci. Riziko pro vás při dnešku není problém. Budete dávat do banku klidně vše na cokoliv, co inspiruje i vás.

Panna 

Můžete být dnes překvapivě a hlavně podezřele netrpěliví. Že se budete pohybovat v jednom směru a pak náhle zastavíte a nebudete se moci rozhodnout co dále, vám na náladě nepřidá. Když se cítíte takto, může být vaší motivací někdo z vašich blízkých.

Váhy  

Poznáte dnes přítele, se kterým život není nikdy nuda. Vždy existuje nějaké nové dobrodružství, do něhož se touží dopředu vrhnout. Pozor dnes ale na silné emoce, které mohou vyvolat stejně silné reakce. Raději vždy počítejte do deseti a pak mluvte.

Štír     

V tomto období očekávejte příjemné rodinné události. Radost vám způsobí pravděpodobně dcera nebo některá žena z vašeho rodinného kruhu. Můžete se také dočkat zajímavých pracovních událostí, kdy budete jenom kousek od povýšení či příjemné pochvaly.

TÝDENNÍ ČÍNSKÉ HOROSKOPY!
Podívejte se, co vám na tento týden předpovídají východní horoskopy!

Střelec

Především v období od ranních hodin máte možnost společně prožívat i méně obvyklé aktivity nebo nalézt zalíbení v novém koníčku. Pro děti jste v tomto směru ti nejlepší komplicové, tak s nimi travte hodně času. Konec konců to mají těžké, školáci.

Kozoroh         

Ve středu si uděláte příjemný předěl pracovního týdne. Povinnosti hravě zvládáte, takže se vám nabízí pěkná porce volného času. Překvapíte rodinu dřívějším příchodem a navrhnete jí nějaký pěkný výlet. Hlavně vaše ratolesti budou nadšením bez sebe.

Vodnář          

Ačkoli býváte často slepí ke zřejmým vadám vašich příbuzných, při dnešku rozhodně nebudete. Naopak probudí se ve vás temperamentní duch a pustíte se do boje za svoje práva. Některé věci klapnou více, jiné méně, ale budete rádi, že jste se odhodlali.

Ryby  

Naštěstí nikdy neztrácíte svůj optimismus a lásku k životu, tak vás nezarmoutí výsledek jisté pracovní záležitosti, kdy je možné, že nedostanete vytouženou zakázku nebo povýšení. Dobře si ale uvědomujete, že není všem dnům konec, zadaří se příště.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Co nás čeká

Důležité Události

Píše se na Deník.cz