Domácí

Nebezpečnou hořčici stahují z prodeje. Může obsahovat úlomky kovu

Nebezpečnou hořčici stahují z prodeje. Může obsahovat úlomky kovu
Zdroj: TN.cz

Pokud máte doma kremžskou hořčici Malva od společnosti KAND, mějte se na pozoru. Může totiž být velmi nebezpečná.

Společnost KAND, s.r.o., vydala prostřednictvím webových stránek řetězce Kaufland prohlášení, ve kterém varuje před vlastním výrobkem. Jde o Malva Kremžskou hořčici 400 g s datem minimální trvanlivosti 19. 02. 2022.

"Nelze vyloučit, že jednotlivé výrobky dané šarže mohou obsahovat malé kovové částečky. Jako preventivní opatření na ochranu spotřebitele reaguje společnost KAND, s.r.o., okamžitým stažením potencionálně zasažených produktů," uvedla společnost.

Související obsah

"Žádáme spotřebitele, aby se zdrželi konzumace uvedeného produktu se stanoveným datem minimální trvanlivosti a uvedenou šarží. Výrobek mohou zákazníci vrátit v místě prodeje, kupní cena jim bude vrácena. Společnost KAND, s.r.o., se omlouvá za nepříjemnosti a děkuje všem zákazníkům a spotřebitelům za pochopení," doplnil výrobce.

Opatření se týká jen hořčice Malva. Na ostatní výrobky společnosti KAND, s.r.o., se nevztahuje.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Domácí

Důležité Události

Krátká zpráva

Cestování z některých zemí zpřísní

Ministerstvo zahraničí opět změnilo cestovatelský semafor. Od pondělí 20. září se Slovinsko přesune do tmavě červené kategorie. Neočkovaným lidem se zkomplikuje návrat z Lotyšska, Rumunska a San Marina, které se přesunou z oranžové kategorie do červené. Jednodušší naopak bude návrat z Islandu, Portugalska a Baleárských ostrovů, které se posunou do oranžové.

Krátká zpráva

Amazon postaví distribuční centrum v Kojetíně

Internetový prodejce Amazon rozšiřuje logistickou síť v Česku. V Kojetíně na Přerovsku postaví nové distribuční centrum. Do roku 2023 by v něm mělo vzniknout více než 2000 stálých pracovních míst. Nábor zaměstnanců podle tiskové zprávy Amazonu začne v roce 2022. Firma nabídne nástupní hrubou mzdu 182 korun na hodinu pro zaměstnance na vstupních pozicích a 225 korun pro vedoucí týmů.

Píše se na Deník.cz