Co nás čeká

Horoskop na pátek 17. září: Buďte radikální a nebojte se konkurence

Horoskop na pátek 17. září: Buďte radikální a nebojte se konkurence
Zdroj: Getty Images

Dnes s vámi takříkajíc šijí všichni čerti. Výsledkem bude značná nepozornost a roztěkanost, která způsobí, že v práci neuděláte takřka nic. Na konci pracovního týdne v práci narazíte na nečekanou konkurenci.

Beran

V pátek věčně v zaměstnání nestíháte, což vám přináší nepříjemný pocit napětí a stresu. Řešení je mnoho. Vy však tušíte, že problém má hlubší kořeny, než se zdá. Je tedy na vás, abyste rozpoznali nejlepší cestu a vydali se po ní. Neváhejte být radikální!

Býk    

Partner bude sklízet úspěchy. Naoko se budete radovat se svým protějškem, v duchu však zuříte. Závist ovšem není nejlepší cesta ke štěstí. Naučte se, že občas se prostě nedaří, a nekopejte kvůli tomu kolem sebe. Uvědomte si, v čem je jádro problému.

Blíženci          

Z důvodu přepracování se nebudete cítit úplně nejlépe. Řešení je jediné a tím je odpočinek. Naučte se relaxovat a vyčistit si hlavu od nepříjemných myšlenek. Pokud tak neučiníte, stane se z vás workholik. Nezanedbávejte tedy své zájmy a koníčky.

Rak    

Suverénně požádáte o zvýšení platu. Kolegové to možná budou považovat za důkaz drzosti a neomalenosti, vy však víte, co chcete, a jdete si za tím. Vytrvejte a řeči kolegů neposlouchejte. Ať už bude vaše žádost vyslyšena či ne, za pokus jistě stála!

TAROT SPŘÍZNĚNÝCH DUŠÍ
Nakoukněte do tajů vašich vztahů! Nečekejte a vytáhněte si své 3 karty hned teď!

Lev     

Jestli toužíte po kariérním postupu a úspěchu v práci, budete muset přidat! To, že plníte své povinnosti, nestačí. K tomu, abyste vynikli nad ostatními, potřebujete více odhodlání, práce a hlavně sebevzdělávání. Bez odříkání to rozhodně nepůjde!

Panna 

Zamilujete se a budete se doslova vznášet na křídlech lásky. Takto intenzivní cit jste ještě nezažili, a proto není divu, že vás dočasně silně poznamená. Nejen, že si vaši přátelé okamžitě všimnou, co se děje, ale také kolegové v práci poznají změnu.

Váhy  

Dnes s vámi takříkajíc šijí všichni čerti. Výsledkem bude značná nepozornost a roztěkanost, která způsobí, že v práci neuděláte takřka nic. A jako by toho nebylo málo, ani vaši kolegové kvůli vám a vašemu vyrušování nesplní povinnosti, které chtěli.

Štír     

Zaměstnání a milostný život máte takzvaně na háku. Obojí v klidu a pohodě zvládáte, aniž by na vás byly znát sebemenší známky vyčerpání. Když totiž chcete, dokážete uvolnit obrovské množství energie. Ostatně jak by ne, když je vaším pohonem láska.

TÝDENNÍ ČÍNSKÉ HOROSKOPY!
Podívejte se, co vám na tento týden předpovídají východní horoskopy!

Střelec

Vaše nespoutanost a jistá míra temperamentu dnes tvrdě narazí. Překážkou se stane partner, který nebude chtít pochopit vaši potřebu svobody a nezávislosti. To může být problém, protože jde o atributy, kterých se nikdy nevzdáte. Musíte si promluvit.

Kozoroh         

Konečně získáte pocit, že je vaše práce adekvátně ohodnocena! Zapamatujte si proto ingredience, které k tomuto úspěchu vedly. Pokud budete pokračovat ve stejném duchu, brzo se dočkáte dalších kariérních úspěchů. První krok je však nejdůležitější!

Vodnář          

Na konci pracovního týdne v práci narazíte na nečekanou konkurenci. To se vám zamlouvat nebude, ale bohužel s tím nic neuděláte. Cesta je jediná, a tou je píle a odhodlání, ale zatím se vám to vůbec nedaří. Zamyslete se, co děláte špatně!

Ryby  

Pátek vás překvapí svou náročností a na jeho konci sice padnete vyčerpáním, budete však mít ze sebe skvělý pocit. Nejenom, že splníte všechny své resty a povinnosti, ale také se vám podaří udělat mnoho práce navíc. Ušetříte si tak spoustu času!

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Co nás čeká

Důležité Události

Píše se na Deník.cz