Co nás čeká

Horoskop na sobotu 18. září: Hádky a konflikty. Dnešek si za rámeček nedáte

Horoskop na sobotu 18. září: Hádky a konflikty. Dnešek si za rámeček nedáte
Zdroj: Getty Images

Venuše ve Štíru se vám chystá domácí atmosféru trochu okořenit, takže se připravte spíše na více zátěžové období. Kvadratura Marsu navíc způsobuje, že vás to dráždí a dostáváte se do nepříjemných konfliktů.

Beran

Začátek víkendu pro vás bude malým svátkem, který oslavíte se svými nejbližšími ve vzájemné pohodě. Dopřejte si také menší odměnu, kterou si rozhodně zasloužíte, a buďte si jisti, že se najdou i tací, kteří se vás budou snažit přesvědčit o opaku.

Býk    

Rodina je důležitou součástí tohoto dne, přičemž hlavním naplněním a zdrojem radosti i nadále zůstávají vaše děti. Stejně jako dříve vám dodávají chuť i elán a vy se těšíte na volný čas, který můžete trávit s nimi. Užívejte si to proto naplno.

Blíženci          

Štěstí rodinného zázemí má tak trochu houpačkový charakter, takže nelze počítat se stabilitou nebo dlouho trvajícím klidem. Okolo bytu či zahrádky je spousta starostí, a ne vždy jdou řešit bez třenic. Pokud plánujete rozsáhlejší reorganizace, tak do toho!

Rak    

Rodinné záležitosti se stávají doménou tohoto dne, což je koneckonců vašemu znamení vlastní. Venuše ve Štíru se vám však tentokrát chystá domácí atmosféru trochu okořenit, takže se připravte spíše na více zátěžové období. Nicméně vy máte pro různá řešení vlohy.

TAROT SPŘÍZNĚNÝCH DUŠÍ
Nakoukněte do tajů vašich vztahů! Nečekejte a vytáhněte si své 3 karty hned teď!

Lev     

Naštěstí sršíte dnes energií jako elektrárna, takže vás jen tak něco na lopatky nepoloží. Ženská část rodiny touží po kratších, avšak častých výletech, děti zase upřednostňují adrenalinové aktivity, k čemu se více přiklonit? Od každého trochu.

Panna 

Zářijové období vám zatím nepřináší kýžený efekt a naopak sledujete, že mnozí si vaší snahy neváží. Kvadratura Marsu způsobuje, že vás to dráždí a dostáváte se do nepříjemných konfliktů. Potřebujete více samoty a klidného přemýšlení. Více relaxujte.

Váhy  

Pro všechny jste teď nebývalým přínosem, protože jste ztělesněním laskavosti a vstřícnosti plnit přání druhých. Mimochodem, co do éteru vysíláte, to se vám jako bumerang vrací zpět, takže se dnes můžete těšit na milá setkání, jak doma, tak i v zaměstnání.

Štír     

Vše raději překontrolujte a vyhnete se zbytečným potížím. Také můžete něco nepříjemného řešit se svým přítelem. Za to s dětmi si teď náramně rozumíte, protože jste spojeni zesílenou citovou vazbou. Pokuste se dokončit také cosi rozdělaného v práci.

TÝDENNÍ ČÍNSKÉ HOROSKOPY!
Podívejte se, co vám na tento týden předpovídají východní horoskopy!

Střelec

Pro rodinné záležitosti je již dlouhodobě nastavená nejistá laťka, která se může týkat jak zabezpečení rodiny, tak častějších nedorozumění mezi vámi a vašimi nejbližšími. S dobrou vůlí ale můžete překlenout spousty potíží, které by vám nedaly spát.

Kozoroh         

Bratr, sestra nebo také i sousedé jsou pravděpodobně více temperamentní než obvykle a mají tendenci leccos přehnat. Nebo to naopak přeženete vy přílišným moralizováním, třesk je možný z obou stran. Rovnováhu naopak najdete v přírodě, kde jste sví.

Vodnář          

Pokud jste v létě začali s přestavbou domu nebo bytu, září je ideální na dokončení. Jupiter v Rybách vám svým trigonem dodává chuť a optimismus, abyste se posunuli o pořádný kus dopředu. Také vás může potěšit milá návštěva, kterou jste dnes neočekávali.

Ryby  

Přichází ten správný čas. Všechny temné kouty mohou nyní zazářit, ba navíc z nich můžete udělat zajímavou přednost. Vaše fantazie vám je tím nejlepším pomocníkem. Budete tvořiví, budete akční a budete také velmi komunikativní, což ocení blízcí.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Co nás čeká

Důležité Události

Píše se na Deník.cz