Domácí

Po srážce s autem zemřel motorkář, mladá žena po resuscitaci bojuje o život

Po srážce s autem zemřel motorkář, mladá žena po resuscitaci bojuje o život
Zdroj: AKTU.cz

Trutnovští kriminalisté prošetřují smrtelnou nehodu na Trutnovsku. V Novém Rokytníku ve středu odpoledne havaroval po srážce s osobním automobilem motorkář. Na místě zemřel, jeho mladou spolujezdkyni v kritickém stavu transportoval do nemocnice vrtulník.

V Novém Rokytníku na Trutnovsku se ve středu odpoledne stala vážná dopravní nehoda. Co přesně se na místě odehrálo, není jasné. Následky srážky osobního automobilu s motocyklem jsou ale fatální. "Řidič motocyklu zemřel, jeho spolujezdec byl letecky transportován do nemocnice v Hradci Králové," sdělila k nehodě policejní mluvčí Šárka Pižlová.

Související obsah

​Další podrobnosti k nešťastné události připojil mluvčí krajských záchranářů Ivo Novák. "Musím potvrdit, že na místě došlo k úmrtí zatím neznámého muže, mladá žena byla v kritickém stavu po resuscitaci a podání krevní transfúze v nestabilním stavu předávána na traumacentrum v Hradci Králové, kam byla dopravena po příslušné léčbě vrtulníkem záchranky," sdělil.

Kvůli smrtelné nehodě museli řidiči využít objízdné trasy, jedna z nich (při příjezdu do Trutnova) vedla na Výšince přes Hajnici. "Příčinu a okolnosti dopravní nehody řeší kriminalisté z Trutnova," uzavřela policejní mluvčí. V současné chvíli už by měl být úsek opět průjezdný.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz