Co nás čeká

Horoskop na neděli 19. září: Dnes budou potíže. Čeká vás zdržování

Horoskop na neděli 19. září: Dnes budou potíže. Čeká vás zdržování
Zdroj: Getty Images

Dnes to bude stále někde drhnout. Může za to záškodník Uran, který je navíc retrográdní, takže zpomaluje vše, co se dá. Trochu to ale zachrání Mars s Venuší. A Jupiter přesvědčivě hlásá, že se vám nakonec vše podaří, i když s průtahy.

Beran

Budou vás bavit dosud neprobádané věci, tak se nebojte pustit do něčeho nového, co vám může přinést zajímavý efekt a co vás bude bavit i v dalších podzimních dnech. Také byste při dnešku mohli dostat zajímavý pracovní návrh, který vás osloví.

Býk    

Malé zakolísání může vzniknout rychle a vnáší do atmosféry určitou rozladěnost. Že by to měla na svědomí i začínající škola? Bingo! Ve většině případů se skutečně s nadšeným úprkem vašich ratolestí do školních lavic nesetkáte. A potíže budou.

Blíženci          

Můžete dnes narážet na projevy nesouhlasu některého mužského člena rodiny. Přednostně se jedná o manžela nebo otce a jejich pitvání se v detailech vašeho podle nich nerozumného plánu. Jupiter však přesvědčivě hlásá, že se vám bude všechno dařit.

Rak    

Váš protějšek je romantický. Budete mít pocit, že patří k nejvíce okouzlujícím partnerům, kteří dělají nejlépe spoustu věcí, a přesto jsou zážitky s nimi poměrně realistické. Často budete snášet zamilovaná překvápka či velkorysé nabídky k sňatku.

TAROT SPŘÍZNĚNÝCH DUŠÍ
Nakoukněte do tajů vašich vztahů! Nečekejte a vytáhněte si své 3 karty hned teď!

Lev     

Mars s Venuší souzvučně pobrukují, že je vhodné dělat od každého něco, aby to bylo spravedlivé. Co se týče prací na vašem domácím pozemku, je příhodné zaměřit se nejlépe na záležitosti a prvky, které se nějakým způsobem týkají vašich sousedů.

Panna 

V tomto dni je patrné nějaké omezení v rodině, pravděpodobně kvůli některému jejímu staršímu členovi. Popravdě řečeno, pro vyžití se ve volném čase a radovánky vám moc prostoru nezbývá. Ale i tak si dovedete ukrást pár spokojených chvilek pro sebe.

Váhy  

Mars ve vašem znamení nabízí na zlatém podnose nejvybranější pochoutky. Vzájemná láska, možnost svatby v rodině, nový přírůstek, studijní úspěchy – nic z toho se vám nevyhýbá! Právě naopak máte všeho vrchovatě a můžete si vybírat své silné zážitky.

Štír     

Věnujte se vašim blízkým, jste pro ně těmi nejlepšími psychology a máte tendenci vědět, co vaše ratolest cítí ještě dříve, než se vám svěří. Stejně tak před nimi jen těžko ukryjete své tajemství, takže s ním raději vyjděte na světlo a bude lépe všem.

TÝDENNÍ ČÍNSKÉ HOROSKOPY!
Podívejte se, co vám na tento týden předpovídají východní horoskopy!

Střelec

Toužíte z bludného kruhu vyjít ven a nyní k tomu máte díky Marsu ještě více energie, ovšem stále to někde drhne. Může za to záškodník Uran, který je navíc retrográdní, takže zpomaluje, co se dá. Někdy máte pocit, že jste jako ve správném Kocourkově.

Kozoroh         

Nevítaná změna v okolí a přenosu informací může pěkně rozčilit. Silniční uzavírky, neodeslaný e-mail, ztracený dopis od příbuzných, to všechno vám může hnout žlučí. Jedinou oázou klidu jsou pro vás hlubší duchovní polemiky se sečtělým členem vaší rodiny.

Vodnář          

Veškeré zkrášlování a tvůrčí aktivita pro blaho všech je vítána. Nebojte se produkovat ji klidně i ve velkém a uvidíte, že se vám vaše investice časové i jiné rychle vrátí a vy budete spokojeni s tím, jak jste dobře udělali, že jste se tak činili.

Ryby  

Venuše ve Štíru září na vaši počest, a navíc přidává jako bonus vkusné estetické perličky do všeho, do čeho se nyní pustíte. Například vaše domácí hnízdečko se blýskne! Ostatně, originalita vás samotných mluví za vše. Milujete netradiční věci a inovace.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Co nás čeká

Důležité Události

Píše se na Deník.cz