Domácí

Hana Zagorová po dlouhé době na koncertě! Zpívat ale nemohla

Hana Zagorová po dlouhé době na koncertě! Zpívat ale nemohla
Zdroj: Czech News Center / Pavel Machan / CNC / Profimedia

Operní pěvec Štefan Margita úterním koncertem ve Státní opeře oslavil s bezmála dvouměsíčním zpožděním svoje 65. narozeniny. Na oslavě nakonec nechyběla ani Margitova manželka, populární zpěvačka Hana Zagorová. Ta kvůli zdravotnímu stavu ale nevystupovala a všemu raději jen zpovzdálí přihlížela jako divačka.

Manžel oblíbené zpěvačky Hany Zagorové Štefan Margita si ke svým polokulatým pětašedesátinám opožděně nadělil dárek. Narozeniny měl sice už 3. srpna, veřejně je ale oslavil teprve v úterý, a to galakoncertem ve Státní opeře. Koncert byl ale ostře sledovaný hlavně proto, že se čekalo, jestli se ho zúčastní i Margitova žena.

Hana Zagorová do Státní opery skutečně dorazila. Na pódiu se ale neobjevila. "Hanka koncertovat nemůže, protože se nesmí namáhat. Na koncerty ale chodit může," řekl Margita Blesku. Svého manžela Zagorová sledovala z pohodlí lože v přízemí, kde měla absolutní soukromí.

Související obsah

S Margitou si místo jeho ženy zazpívalo několik jiných hostů – například kolega Adam Plachetka s manželkou, sopranistkou Kateřinou Kněžíkovou. Po koncertě se konala ještě afterparty. Ta už ale byla pro užší kruh přátel. Zagorová zůstala i na ní, celou dobu ale měla respirátor.

Zprávy o zpěvaččině zdravotním stavu fanoušky vyděsily. Na začátku srpna totiž Zagorová zrušila svá vystoupení, která měla naplánovaná na několik následujících měsíců.

Lékaři ale zpěvačce koncertování kvůli postcovidovému syndromu nedoporučili. Koronavirus Zagorová s manželem prodělala před rokem.

Podívejte se, jak narozeninový koncert Štefana Margity vypadal:

tn.cz

K tématu Domácí

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz