TV Nova

Voyo je teď ještě dostupnější. Seženete ho na 1500 prodejních místech

Nabídka internetového videoportálu Voyo se teď dostane ještě k více lidem. Vouchery ke sledování více než 2000 filmů, seriálů a dokumentů totiž najdete ve více než 1500 prodejnách po republice.

Filmy, seriály a dokumenty si na internetovém videoportálu Voyo bude moct pustit ještě více diváků. Registrační kódy a kupóny ke sledování bude nově možné zakoupit na více než 1500 místech v Česku.

"Registrace se zadáním platební karty pro celou řadu diváků stále ještě představuje určitou bariéru," nechal se slyšet ředitel marketingu TV Nova Jakub Strýček. To by se ale mělo změnit.

Související obsah

"Navázali jsme spolupráci s retailovými obchodními partnery a těmto divákům se rozhodli umožnit sledování pestré nabídky Voyo pomocí kupónů a registračních kódů," dodal Strýček. Vouchery ke sledování Voyo si lidé doteď mohli koupit na bezmála tisícovce poboček TipSport a Chance. 

Od poloviny září jsou dostupné také v dalších sítích prodejen Billa, Penny, Geco nebo partnerské síti společnosti Givery. Po jednoduché registraci je pak lze okamžitě uplatnit.

tn.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu TV Nova

Důležité Události

Krátká zpráva

EMA schválila třetí dávku vakcíny od Moderny

Evropská agentura pro léčivé přípravky (EMA) schválila podávání třetí dávky vakcíny proti covidu-19 od firmy Moderna. Posilovací dávka vakcíny může být aplikována lidem starším 18 let půl roku od naočkování druhou dávkou, oznámila EMA v pondělí.

Krátká zpráva

Hamáček skončil v čele ČSSD, nahradit jej chce Maláčová

Po neúspěšných volbách do Poslanecké sněmovny rezignoval ministr vnitra Jan Hamáček na post předsedy ČSSD. Své odstoupení oznámil na pondělním zasedání předsednictva strany. Nahradit by jej mohla ministryně práce a sociálních věcí Jana Maláčová. Ta uvedla na twitteru, že bude kandidovat na post předsedkyně strany.

Píše se na Deník.cz