Svatba na první pohled

Nový pár ve Svatbách: Ženich prozradil, že šel z nevěsty do kolen

Nový pár ve Svatbách: Ženich prozradil, že šel z nevěsty do kolen
Svatba na první pohled | Zdroj: TV Nova

Nový pár v sociálním experimentu Svatba na první pohled si padl do oka. Ve čtvrtek mohli diváci sledovat druhou svatbu v pořadí. Jak Kadri a Andrea reagovali na svou polovičku těsně po obřadu? Oproti tomu krizí prošel první manželský pár už cestou na exotické líbánky.

V dalším dílu pořadu Svatba na první pohled se začal odvíjet příběh druhého páru, který se připravoval na svou svatbu. Kadri (29) a Andrea (25) si před oltářem nakonec řekli své ano. Ve videu zde zjistíte, že má ženich podle blízkých horkou krev! Jak si s tím poradí nevěsta?

A v bonusovém videu, které najdete zde, Kadri prozradil, jak na něj nevěsta na první pohled zapůsobila: "Řekl jsem si wau. Pěkná baba! Smála se a byla moc sympatická." Podobné pocity měla i nevěsta.

Související obsah

​Přesto je tu i něco, na čem se novomanželé už teď neshodnou! A to otázky, jako kdo vyvolá hádku a kdo bude iniciovat polibek? "Chlap, polibek musí vždycky chlap," myslí si Andrea. "Nevěsta dá znamení a já ji políbím," vidí to jinak Kadri. No, aby se ti dva vůbec někdy políbili...

​V první epizodě druhé řady projektu Svatba na první pohled stanuli před oltářem potetovaný pohodář Jaroslav (36) a dračice Romana (27). Dohromady je dala věda a poprvé se uviděli v den svatby, těsně před obřadem. Už během svatby přeskočila první jiskra.

Související obsah

​Jenže na letišti směrem na líbánky to mezi nimi poprvé pořádně zaskřípalo kvůli zdánlivé banalitě. Jaroslav si zapomněl prstýnek a Romanu to pěkně vytočilo. Ale jinak vzal první pár líbánky dost zhurta. Dlouho na sebe nenechala čekat ani pořádná líbačka, a nejedna. A kdo ví, jak daleko to u novomanželů zašlo...

Sledujte další díl sociálního experimentu Svatba na první pohled i příští čtvrtek ve čtvrtek ve 21:25 na TV Nova, nebo ještě dříve na Voyo. Všechna bonusová videa najdete na Nova Plus.

TN.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz