Domácí

Děti ze školy v přírodě skončily v nemocnici, náhle se jim udělalo zle

Celkem 11 dětí a jednoho dospělého ze školy v přírodě u obce Dublovice převezli ve čtvrtek záchranáři do nemocnice. Objevily se u nich zažívací problémy doprovázené zvracením. Všichni pacienti by měli být ve stabilizovaném stavu.

K dětem na škole v přírodě v Chramostech na Příbramsku vyjížděli středočeští i pražští záchranáři ve čtvrtek krátce po 18. hodině. 

Jednalo se o školu v přírodě, na které bylo asi 186 dětí a 25 dospělých z Ústecka. "U více dětí vznikla náhlá nevolnost a zvracení," sdělila mluvčí středočeských záchranářů Petra Homolová, podle které na místo vyjel i speciální vůz ATEGO. 

Související obsah

V nemocnici podle mluvčí skončilo celkem 11 dětí a jeden dospělý. Všichni ve stabilizovaném stavu. "Původ obtíží je nyní v rámci šetření hygienické stanice. V tuto chvíli na místě již nezasahujeme," dodala mluvčí v devět večer.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Domácí

Důležité Události

Krátká zpráva

Na Jičínsku se srazilo nákladní auto s osobákem. Dva lidé zemřeli

Na silnici č. 16 se u Holína na Jičínsku v pátek večer srazilo nákladní auto s osobním. Při vážné nehodě zemřeli podle policejní mluvčí Elišky Majerové dva lidé. Příčinu a okolnosti nehody policie vyšetřuje. Silnice je uzavřená.

Píše se na Deník.cz