Zahraničí

Harry vypadá na fotkách jako ryba na suchu, Meghan zato září, komentují lidé

Harry vypadá na fotkách jako ryba na suchu, Meghan zato září, komentují lidé

Lidé si na sociálních sítích utahují z nových fotek Harryho a Meghan pro časopis Times. Harry na snímcích působí jako podpantoflák, naopak Meghan vypadá, že převzala velení.

Časopis Times zařadil Meghan a Harryho mezi 100 nejvlivnějších lidí roku 2021. Díky tomu se objevily také nové fotografie páru. Manželé na nich pózovali ve své luxusní rezidenci v Kalifornii. Fotky ovšem sklidily na sociálních sítích spíše posměch, píše deník Mirror.

Lidé fotkám vytýkali, že působí příliš uměle, nepřirozeně a také že jsou příliš upravené. Podle některých komentujících zvláště na titulní stránce magazínu pár působí, jako by byl vymodelovaný pomocí počítače.

To ovšem nebylo jediné, za co lidé na sociálních sítích fotky kritizovali. Harry na nich prý působí nepřirozeně, jako ryba na suchu. Naopak Meghan vedle něj září a ukazuje, že v rodině teď velí ona.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Pari Dukovic (@paridukovic)

Nejvíce posměchu pak sklidila právě titulní fotografie, na které se Harry v nenápadném černém oblečení "schovává" za Meghan, která stojí před ním ve svém zářivě bílém outfitu a působí jako hlavní hvězda.

Podle expertky na řeč těla Judi Jamesové fotky ukazují velmi odlišnou tvář Harryho a Meghan, na rozdíl od té, jakou měli v Británii. Ve vedení je teď Meghan a Harry hraje spíše druhé housle.

"V rozhovoru u Oprah měla vedoucí pozici Meghan. Harry dorazil později, a když mluvil o svých traumatech, Meghan mu podala ruku, aby jej ujistila. Poté, co mluvil s Oprah přímo Harry vypadal sebevědoměji, ale přesto byl rozhovor vedený spíše mezi dvěma silnými a sebevědomými ženami," řekla Jamesová.

mar, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz