Co nás čeká

Horoskop na pondělí 20. září: Pozor na nervy! Dnes hrozí velké hádky

Horoskop na pondělí 20. září: Pozor na nervy! Dnes hrozí velké hádky
Zdroj: Getty Images

Pozor, dnes máte vlivem Merkuru ve Vahách nervy napjaté k prasknutí a kvůli tomu vám hrozí mnohé konflikty. Neunáhlujte se, i když vám Venuše ve Štíru pomotá hlavu. Přestaňte si stěžovat a konečně změňte svůj život k lepšímu! Je to na vás.

Beran

Měli byste se naučit oddělovat osobní život od pracovního. Přesto, že jste zakoukaní do jednoho z vašich kolegů, odolejte pokušení a hledejte štěstí jinde. Věřte tomu, že byste se zapletli a nedopadlo by to dobře. Vyhněte se milostným avantýrám.

Býk

Pokud jste se pohádali s vašimi nebližšími a výměna názorů u toho byla opravdu ostrá, tak bude brzy všechno zapomenuto. Poslední dobou je atmosféra v rodině značně napjatá a ke konfliktu nikdy není daleko. Hádky kvůli zbytečnostem však rychle vyšumí.

Blíženci

Využijte plně svých schopností. Jste cílevědomí, talentovaní a moc dobře víte, co chcete. Stačí už jen trochu zabrat a obrnit se trpělivostí a za chvíli na vás bude konkurence krátká. Pusťte se do práce a ukažte, co ve vás je. Získejte si obdiv okolí.

Rak

Jsou vaše city zmatené? Pokud jste potkali osobu, jež vám vyrazila dech, neunáhlujte se, i když vám Venuše ve Štíru pomotá hlavu. Možná je to člověk, který má vše, co jste si kdy u partnera přáli, odolejte ale pokušení. Musíte si uvědomit, že máte závazky!

MĚSÍČNÍ HOROSKOP NA ŘÍJEN!
Zajímá vás, na co se můžete v příštím měsíci těšit? Zjistěte to již nyní a čtěte HNED!

Lev

Jste už dlouho zakoukaní do vašeho idolu? Pokud jste až do dneška nenalezli dost odvahy na to, abyste jej oslovili, věřte tomu, že dnes máte ideální příležitost to prolomit. Uvidíte, že nebudete litovat. Jděte si za svým štěstím, není se čeho bát.

Panna

Jste unudění každodenním stereotypem? Nalezněte v sobě nečekané nadání a začněte se věnovat novému koníčku. Uvidíte, vás to bude opravdu bavit a dodá vám to novou motivaci. Přestaňte si stěžovat a konečně změňte svůj život k lepšímu! Je to na vás.

Váhy

Podaří se vám každého dostat na svoji stranu. Výsledkem bude pocit zadostiučinění, že vaše přesvědčení sdílí i ostatní. Neradujte se však předčasně. Lidé jsou tvorové vrtkaví a nestálí. Může se vám stát, že jejich zájem o společnou věc brzy opadne!

Štír

Pozvánku na společenskou akci neodmítnete, i když toho budete později litovat. Nepůjde totiž o nijak zábavnou záležitost. Ba naopak, budete mít co dělat, abyste se neuzívali k smrti. Každý rub ale má svůj líc. Získáte alespoň pár užitečných kontaktů.

DĚTSKÝ HOROSKOP NA MÍRU!
Profesionální a jedinečný astrologický výklad. Ideální dárek pro děti, který je bude provázet celým životem. Zpracování podle přesného data a hodiny narození! Cca 20 stran A4, kvalitní knižní vazba, krásné provedení!

Střelec

V práci vám jde všechno jako po másle, což oceňují kolegové i šéf. Díky tomu jste ve výjimečně dobrém rozpoložení a nabízenou služební cestu neodmítnete. Naopak, rádi si odpočinete od rutinního pracovního shonu a načerpáte úplně nové zkušenosti.

Kozoroh

V nové práci se do kolektivu začleníte překvapivě rychle. Poděkujte za to své bezprostřednosti. Na nic si nehrajte a nebojte se přiznat chybu, což vašim zkušenějším kolegům velice imponuje. Pokračujte ve stejném stylu a podmaníte si všechny okolo!

Vodnář

Pozor, dnes máte vlivem Merkuru ve Vahách nervy napjaté k prasknutí a kvůli tomu vám hrozí mnohé konflikty. Máte totiž silný sklon k výbušnosti a vaše dnešní prostořekost by mohla vyústit v nepříjemnou pracovní hádku. Pusu raději na zámek.

Ryby

Konečně si uvědomíte, že není všechno zlato, co se třpytí. Zejména se to týká některých vašich rádoby přátel, kteří se na vás usmívají, ale jen co se otočíte, neřeknou o vás dobré slovo. Je na čase udělat si pořádek v osobním životě. Uleví se vám!

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Co nás čeká

Důležité Události

Krátká zpráva

Na Jičínsku se srazilo nákladní auto s osobákem. Dva lidé zemřeli

Na silnici č. 16 se u Holína na Jičínsku v pátek večer srazilo nákladní auto s osobním. Při vážné nehodě zemřeli podle policejní mluvčí Elišky Majerové dva lidé. Příčinu a okolnosti nehody policie vyšetřuje. Silnice je uzavřená.

Píše se na Deník.cz