Love Island

Začala jedinečná reality show Love Island! Děj můžete ovlivnit i vy

Láska, flirt i romantika! Jedinečná reality show Love Island, která dobyla celý svět, začala už v neděli na Voyo a v televizi. Skupina mladých lidí z Česka a Slovenska si bude ve vile na Kanárských ostrovech nejen užívat, ale pod dohledem televizních kamer hlavně hledat lásku svého života. Navíc s dějem můžete zamíchat i vy pomocí aplikace!

Love Island odstartoval na Voyo! Žhavá reality show plná zábavy, slunce, romantiky a hledání lásky v ráji! Po celém světě zaznamenala fenomenální úspěch. Skupina mladých lidí z České republiky a Slovenska si bude ve vile na Kanárských ostrovech nejen užívat slunce, moře a her, ale také hledat spřízněnou duši. 

A když se k tomu na konci přidá i pěkná výhra, je jasné, že bude o zábavu postaráno. Diváci téměř v přímém přenosu budou sledovat, jak se lidé zamilovávají se všemi vzestupy a pády i s emocemi, které s sebou láska přináší. A to není vše! Vy můžete ovlivnit děj pomocí aplikace Love Island Česko & Slovensko. Stáhnout ji můžete v Google Play nebo Apple AppStore.

V každé epizodě budou vzájemné vztahy účastníků testovány, protože tomu, kdo není spárovaný nebo je spárovaný jen účelově, hrozí, že bude muset luxusní vilu opustit. A kdo se vlastně zúčastní?

Podívejte se v galerii níže na prvních pět soutěžících. Pány pošle do kolen třeba sympatická choreografka a tanečnice Tereza (24) z Prahy, modelka Viktória (20) ze Spišské vsi, zpěvačka Mishala (28) z Prahy, modelka Markéta (20) také z Prahy anebo influencerka Laura (22) z Košic.

O krasavce a svalovce také nebude nouze. Slečnám může zamotat hlavu svářeč a fotbalista Martin (27) z Oseku, olomoucký student Vilém (21), pivovarník Jan (32) z Chebu či dva Petrové, a to model a umělec Petr H. (25) z Pardubic nebo fotograf Petr G. (29) z Karlových Varů.

​​Celou reality show bude diváky provázet moderátorka a známá česká blogerka Nikol Moravcová: "Já sama jsem s manželem hledala štěstí alternativně a myslím, že tato cesta, jak najít lásku, je lepší než pasivně sedět doma. Rozhodně moc fandím našim účinkujícím. Je to o tom sebrat síly, protože ve vile na Kanárských ostrovech se odhalí hodně z osobnosti daného člověka."

@voyocz Vítáme Tě na Love Island vile ? Začínáme na VOYO už 19. Září ? #loveisland #voyocz ♬ původní zvuk - Voyo

A právě vila na Kanárských ostrovech je to osudné místo, kde můžou účinkující najít lásku na celý život. Vila jim přináší luxusní zázemí. Bude v ní bazén, pergola, velká ložnice, společenské místnosti, unikátní kuchyň s výhledem na pobřeží a mnoho dalšího.

​"Byla jsem mile překvapená, jak je vila Love Island prostorná a nádherná! Soutěžící se tu budou mít doslova jako v bavlnce. Zároveň mají jistotu stále pěkného počasí, takže věřím, že si prodlouží léto se vším všudy a že najdou tu pravou lásku, které šli účastí v této show naproti," prozradila Nikol.

Související obsah

​Miliony lidí po celém světě tuhle show zkrátka milují. A za dobu vysílání už několik lidí ve vile skutečně našlo svou spřízněnou duši, se kterou zůstalo dlouho po skončení pořadu, někteří se dokonce vzali a mají děti.

Sledujte novou reality show na portálu Voyo nebo na obrazovkách TV Nova! Ovlivňujte její děj pomocí aplikace a sledujte bonusová videa na Nova Plus.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz