Co nás čeká

Horoskop na úterý 21. září: Odložte pracovní povinnosti a užívejte si

Horoskop na úterý 21. září: Odložte pracovní povinnosti a užívejte si
Zdroj: Getty Images

Prim při dnešním úplňku v Rybách hraje zábava a potěšení, tudíž je v tomto dni vhodné odložit pracovní povinnosti. Ve zvýšené míře na vás mávají také milostné impulsy. Úterní úplněk ve Vahách podpoří ale i finanční transakce spojené s bankou.

Beran

Vliv úplňku v Rybách na vaše znamení bude značný. Sledujete u sebe zvýšenou schopnost chápat druhé lidi a proniknout hlouběji do jejich motivů. Všechno, k čemu vás vybízí vaše intuice, má zralé plody. Užívejte si proto pověstné sklizně a dívejte se!

Býk

Tento úplňkový čas je vhodný ke společenským setkáním, takže pozvání na společenské akce má zelenou. Také na vás může citlivěji zapůsobit některý z vašich přátel. Úplněk obecně má velkou moc na emoce a vnímání některých věcí instinktivně, tak si to užívejte.

Blíženci

Při dnešku je úplňkem v Rybách osvětlena sféra kariéry a do popředí vstupuje nějaký váš profesní zájem. Co se týče rodiny, signalizuje tento úplněk větší empatii ve spojitosti s matkou. Rodinné vztahy pro vás budou základem a vy budete chtít řešit staré rány.

Rak

Máte vysokou tendenci napojit na sebe hodně oduševnělé lidi. Může také přijít důležitý podnět týkající se zahraničí, ať již jde o pracovní nabídku, či návštěvu. Buďte při všem rozvážní a poslouchejte svůj šestý smysl, který bude podpořen dnešním úplňkem.

MĚSÍČNÍ HOROSKOP NA ŘÍJEN!
Zajímá vás, na co se můžete v příštím měsíci těšit? Zjistěte to již nyní a čtěte HNED!

Lev

Úterní úplněk ve Vahách podpoří různá ujednání a finanční transakce spojené s bankou. Je aktualizováno řešení úspor a investic. Rovněž otázky obchodního partnerství nezůstávají v tomto období pozadu. Nesmíte ovšem dělat žádné rychlé akce.

Panna

Na vaše znamení bude úplněk působit svojí chladně jiskřivou mocí. Manželství a jiné partnerské vztahy mohou zaznamenávat negativní ovzduší, přičemž můžete narazit na nějakou lež či utajování. Snažte se zachovat klid a hlavně si ujasněte svoje city.

Váhy

Máte sklon zabývat se otázkami svého zdraví, přičemž při dnešním úplňku je váš organismus mnohem citlivější na různé zdravotní berličky a doplňky. Dávejte si pozor na to, co konzumujete a co dodáváte svému tělu za vitamíny a minerály. Jídlo bude vaším lékem.

Štír

Prim při dnešním úplňku v Rybách hraje zábava a potěšení, tudíž je v tomto dni vhodné odložit pracovní povinnosti. Ve zvýšené míře na vás mávají také milostné impulsy. Nechte se proto těmito impulsy unést a budete si připadat hned mnohem více uvolněnější.

DĚTSKÝ HOROSKOP NA MÍRU!
Profesionální a jedinečný astrologický výklad. Ideální dárek pro děti, který je bude provázet celým životem. Zpracování podle přesného data a hodiny narození! Cca 20 stran A4, kvalitní knižní vazba, krásné provedení!

Střelec

Tento den na vás nepůsobí příliš dobře a vznikají tendence k rozladění. Nenechte se vyvést z míry někým, kdo se vám nyní zdá málo přímočarý, jeho jednání se velmi brzy změní. Také byste se mohli soustředit na některý ze svých skrytých darů.

Kozoroh

Máte skvělou příležitost zažít příjemné chvíle s někým z vašeho okolí. Příznivý vjem přinášejí rovněž kratší cesty, při řízení však nepřekračujte povolenou rychlost. Pokuste se také něco málo prostudovat, zvláště esoterika bude vaší vědou, která baví.

Vodnář

Úterní úplněk ve Vahách osvětluje vaši finanční oblast a zvyšuje se šance na potěšující události ohledně navýšení vašich peněžních zdrojů. Pozor však na přílišné nadšení a emoce, které mohou způsobit nežádoucí chybičku. Chce to prostě obezřetnost.

Ryby

Ve vašem znamení má samozřejmě na vás záře úplňku neobyčejně silný vliv. Pomáhá vám nalézt řešení a určit cestu z osobních nebo také intimních neshod. Budete spojeni se svým šestým smyslem a bude vám všechno báječně svědčit a dařit se na výbornou.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Co nás čeká

Důležité Události

Píše se na Deník.cz