OBCHODNÍ SDĚLENÍ – Redakce TN.cz neovlivňuje jeho obsah

FORMAT je na hlodavce formát!

Také máte zahrádku „ozdobenou“ mnoha krtinami? Také v noci nemůžete usnout, protože kuna na vaší půdě má nejvíc napilno? Poradíme vám jak na to!

Česká firma Format1 spol. s r. o., založená v roce 1991 (dnes tedy již s třicetiletou tradicí), od svého vzniku působí ve dvou oborech: tím prvním je obor průmyslových vah a vážních systémů. Druhým oborem, který ocení nejen zahrádkáři, ale i majitelé domů, bytů či vozidel, je vývoj a výroba spotřební elektroniky pro dům a zahradu. Výrobky z této kategorie jsou zaměřeny na boj s nežádoucími hlodavci a jinými škůdci v zahradě, půdě, vozidle či bytu, a to neškodnou, humánní formou jejich odhánění a následnou prevencí, aby se nevraceli zpět.

Zdroj: FORMAT

Jak tedy na to?

Povíme Vám, jak prožil jeden den pan Toncek Zahradníček, vášnivý zahrádkář:

Ráno přišel do svého království a při pohledu na záhonky plné krtinců se mu zvednul tlak, i když je považován za největšího „kliďase“ v okrese. Ale protože i krtek je živý tvor, odmítnul veškeré metody, jak jej zahubit, ale spíše uvažoval, jak jej odehnat. Sousedé mu poradili, že firma Format1 nabízí řešení svým výrobkem s názvem OdKH2. Jedná se o akustický odháněč krtků, hryzců a hrabošů. Je založen na principu generování zvuků, které jsou těmto živočichům nepříjemné. Po jejich delším působení tuto oblast zeminy, ve které se zvuky vyskytují, raději opustí. A to je přesně to, co bylo jeho cílem.

Zahrádku si tedy vyřešil. Přijel domů, zastavil před domem a pohlédnul na jeho fasádu. Na ni sedělo hejno ptáků, kterým obzvláště chutnalo její zateplení. Vyklované díry nebyly zrovna pohledné, ptačí výkaly se neslučovaly s estetikou malby. Uznal, že je nejvyšší čas instalovat na dům odháněč ptáků řady OdP od firmy Format1.

Zdroj: FORMAT

Konečně otevřel dveře bytu a byl doma. Uviděl však, jak před ním utekla myš. Myš v kuchyni! Rozkousaná spíž, další problém. Neváhal a ihned zjišťoval, zda i na toto má firma Format1 řešení. A nemýlil se. Našel přístroje řady OdH, které jsou zaměřeny na odhánění drobných hlodavců z bytu, půdy, sklepů apod. Je to zařízení založené opět na zvukovém (či spíše ultrazvukovém) principu. Vyrábí se v tichém i slyšitelném provedení.

Nastal večer, pan Toncek hodlal ulehnout ke spánku. Na půdě nad ložnicí se však probudila kuna. Strávil tedy probdělou noc. Ráno ihned zavítal na webové stránky firmy Format1, kde zjistil, že výrobek řady ODH je účinný i na kuny.

Chtěl odjet do práce. Nastoupil do auta, otočil klíčkem a ticho. Kuna překousala kabely v motoru. A to jen proto, že neměl ve svém vozidle nainstalovaný přístroj řady AOdH, který firma Format1 vyrábí na odhánění kuny z vozidel.

Zdroj: FORMAT

A pokud ve vašem vozidle zůstaly všechny kabely v pořádku, kuna neúřadovala, zahrádku máte bez krtinců, porozhlédněte se, zda do Vašeho zaměstnání nepotřebujete jakoukoliv váhu, pro průmysl, pro zemědělce, do jeřábu apod. Určitě tento problém opět vyřešíte na www.format1.cz.

 

Komerční článek
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Píše se na Deník.cz