Co nás čeká

Horoskop na čtvrtek 23. září: Vidíte problémy tam, kde nejsou

Horoskop na čtvrtek 23. září: Vidíte problémy tam, kde nejsou
Zdroj: Getty Images

Vlivem velkých retrográdních planet vidíte problémy tam, kde žádné nejsou. A navíc Venuše ve Štíru řádí a v partnerském vztahu se může objevit dočasný chlad. Vše může zlepšit komunikace!

Beran

Vaším hnacím motorem je v současné době kariéra, kariéra a zase jen kariéra. Na nic jiného vám nezbývá čas a ničemu jinému nevěnujete myšlenky. Možná je to ale škoda. Snažte se, aby byl váš život vyvážený. Jednostrannost škodí za každých okolností!

Býk

Vaše srdce si získá velmi pohledná osoba. Nezapomeňte ale, že pouze vzhled nestačí. Snažte se dotyčného člověka co nejlépe poznat. Možná totiž zjistíte, že sexuální přitažlivost není všechno. Každopádně se nevrhejte po hlavě do milostného románku.

Blíženci

Naskytne se vám příležitost k nevěře a uvědomíte si, že jde do tuhého. Snažte se uvažovat racionálně a zapomeňte na všechny větší či menší křivdy, kterých se na vás partner dopustil. Svými kroky teď můžete zcela zničit váš vztah. Co za to získáte?

Rak

Ve svém vztahu budete myslet jen na erotiku. Proč ne, ovšem ujistěte se, že partner sdílí vaši náladu. V opačném případě respektujte jeho přání a do ničeho svůj protějšek nenuťte. Mohli byste tím narušit křehkou rovnováhu, která ve vztahu panuje.

MĚSÍČNÍ HOROSKOP NA ŘÍJEN!
Zajímá vás, na co se můžete v příštím měsíci těšit? Zjistěte to již nyní a čtěte HNED!

Lev

Podaří se vám zajistit si dostatek pracovních příležitostí. Na jednu stranu je to velmi pozitivní, ovšem nezapomeňte si nechat nějaký ten čas na své záliby a koníčky. Možná se vám nyní zdá, že budete všechno zvládat, ale věřte, že praxe bude jiná.

Panna

Venuše ve Štíru řádí a v partnerském vztahu se může objevit dočasný chlad. Nepropadejte panice a snažte se zjistit, co za problémem stojí. Možná jde o naprostou maličkost. Nebojte se promluvit si se svým partnerem a probrat vše, co vás či jeho trápí!

Váhy

V milostné oblasti se vám dnes bude skvěle dařit. Je to dáno mimo jiné i tím, že jste konečně překonali veškeré své problémy a komplexy. Konečně máte čistý štít a můžete začít od začátku. Sex-appeal vám dodává též nově nabyté sebevědomí. Jen tak dál!

Štír

Vlivem velkých retrográdních planet vidíte problémy tam, kde žádné nejsou. Konečně se vzpamatujte a uvědomte si, že štěstí je vlastnost, která podstatně závisí na vašem pohledu na svět. Pokud přestanete všechno vidět černě, uvidíte, že mnoho problémů zmizí!

DĚTSKÝ HOROSKOP NA MÍRU!
Profesionální a jedinečný astrologický výklad. Ideální dárek pro děti, který je bude provázet celým životem. Zpracování podle přesného data a hodiny narození! Cca 20 stran A4, kvalitní knižní vazba, krásné provedení!

Střelec

Přátelé vám dají najevo svou přízeň. Výsledkem je, že se nejenom budete cítit o mnoho lépe, ale získáte také odhodlání bojovat s problémy. Energie, která se vám díky přátelské podpoře vlije do žil, bude neuvěřitelná. Buďte svým kamarádům vděční!

Kozoroh

Vaše práce je pro vás koníčkem a trávíte v ní každou volnou chvíli. Díky vaší píli jste dosáhli všeho, co jste kdy chtěli. Kromě mnoha úspěchů a slávy vám to přineslo i spoustu peněz. Měli byste ale zapřemýšlet, zda v životě nejsou důležitější věci.

Vodnář

Dokážete se usmířit se všemi, s nimiž jste se v minulosti nepohodli. Bude to těžká a leckdy pokořující práce, nicméně věřte, že cíl za to stojí! Výsledkem bude, že vám konečně spadne kámen ze srdce a vyhnete se jízlivým poznámkám a zlým pohledům.

Ryby

Určitý člověk za vámi dnes přijde, aby se vypovídal ze svých partnerských problémů. A nasadí vám nejednoho brouka do hlavy! Nedopusťte však, abyste se cizími problémy přehnaně trápili. Snažte se dotyčnému pomoci. Přesto si zachovejte nezbytný odstup.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Co nás čeká

Důležité Události

Píše se na Deník.cz