Seriál Ulice

Ostrá sousedská válka v Ulici! Kdo a proč si půjde po krku?

Tento týden bude v Ulici vyhrocená atmosféra. Mezi Nyklovými a Kateřinou se kvůli hospodě rozpoutá sousedská a podnikatelská válka. Kdo hádku vyhraje?

Kateřina Dubovská (Martina Randová) plánuje zřídit ve vnitrobloku zahrádku s grilem. Lumír Nykl (Václav Svoboda) jí nedal svolení se stavebními úpravami a myslí si, že tím její plány překazil. To se ale plete. Nová majitelka hospody se jen tak lehce vzdát nehodlá. Jejich spor těší především servírku Milenu Pumrovou, protože se stále cítí dotčeně kvůli jeho odmítnutí.

Majitelka hospody ze svých požadavků na zahrádku trochu sleví, i tak si ale venkovní prostor pro hosty otevře. Její představitelka by spory řešila trochu odlišně. "Osobně bych řešila problém s Nyklovými jinak než Kateřina. Myslím si totiž, že pro klidné soužití všech lidí je potřeba kompromisy určitě dělat. Navíc jsem vychovávaná tak, že ke starším lidem se máme chovat obzvlášť slušně, takže já osobně bych paní Vilmě vyšla vstříc," říká Martina Randová. Je ale ráda, že její postava se jen tak nevzdává a ona si může zkusit být nekompromisní.

Související obsah

Nyklovy čeká tento týden šok. Minulá majitelka hospody si totiž také šla tvrdě za svým. Postoj Kateřiny tak ve Vilmě Nyklové probudí bojovnici a ona se bude snažit ubránit životní prostor svého vnuka Lexíka (Filip Hornyak). A co jí na novém podnikatelském záměru vlastně tolik vadí? Její vnuk má totiž okno svého pokoje do dvora a nechce, aby jej obtěžovaly výpary z grilu a hluk hostů. Nyklová si proto nebude brát servítky a dá Kateřině co proto hned při zahájení provozu.

Zajímá vás, jestli Nyklová s Kateřinou rozpoutá válku? Pusťte si nové díly už teď na Voyo. TV Nova je vysílá postupně každý všední podvečer od 18:25.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Seriál Ulice

Důležité Události

Krátká zpráva

EMA prověřuje, jestli je možné použít vakcínu pro děti ve věku od 5 do 11 let

Evropská agentura pro léčivé přípravky (EMA) začala s hodnocením použití vakcíny Comirnaty proti covidu-19 společností Pfizer/BioNTech pro děti ve věku od 5 do 11 let. V současné době je registrovaná pro použití u lidí ve věku 12 a starších. Pokud nebude potřeba doplnit další informace, očekává se výsledek za několik měsíců, informoval Státní ústav pro kontrolu léčiv (SÚKL). EMA přezkoumá údaje o vakcíně, včetně výsledků probíhajícího klinického hodnocení u dětí od 5 do 11 let. Pokud budou uspokojivé, agentura doporučí vakcinaci i u této věkové kategorie.

Píše se na Deník.cz