Co nás čeká

Horoskop na pátek 24. září: Planety jsou nakloněny podpisu smlouvy

Horoskop na pátek 24. září: Planety jsou nakloněny podpisu smlouvy
Zdroj: Getty Images

Přemýšlíte nad koupí nemovitosti či o nějaké investici? Věřte tomu, že dnes je vám Uran v Býku nakloněn a uzavření smlouvy se vyplatí. Ale stejně dvakrát měřte a jednou řežte!

Beran

Život není peříčko a dříve, či později se o tom bohužel přesvědčí každý z vás. V situaci, kdy si nevíte rady, se obklopte dobrými přáteli a vašimi blízkými. Pokud v některé oblasti vašeho života tápete, snažte se udržet hlavu vzhůru a najít sami sebe.

Býk

Přemýšlíte nad koupí nemovitosti či o nějaké investici? Věřte tomu, že dnes je vám Uran v Býku nakloněn a uzavření smlouvy se vyplatí. Přestože je štěstí na vaší straně, pořádně si to rozmyslete a až teprve potom konejte. Dvakrát měř, jednou řež!

Blíženci

Mezilidské vztahy jsou kapitolou samy pro sebe. Osoba, do které jste již dlouhou dobu zakoukaní, vám opravdu zamotá hlavu. Snažte si nedělat zbytečné naděje a raději buďte trpěliví. Dotyčný očividně neví, co chce. Počkejte, až se vše nějak vyvrbí.

Rak

Užírá vás žárlivost? Vaše obavy o partnerovu věrnost jsou naprosto zbytečné. Přestaňte být paranoidní a uvědomte si, že vaše žárlivost je naprosto bezdůvodná. Nevyvěrá z nedostatku důvěry v partnera, ale z vašeho nízkého sebevědomí. Najděte problém a vyřešte jej.

MĚSÍČNÍ HOROSKOP NA ŘÍJEN!
Zajímá vás, na co se můžete v příštím měsíci těšit? Zjistěte to již nyní a čtěte HNED!

Lev

Máte toho po dlouhém pracovním týdnu plné zuby? Dopřejte si dnes v zaměstnání volnější den. Pokud to bude možné, zkraťte si o něco málo pracovní dobu a prodlužte si víkend. Jste unavení a odpočinek si nejen zasloužíte, ale opravdu jej i potřebujete.

Panna

Začněte věřit sami v sebe! Je opravdu důležité, abyste alespoň navenek ukázali sebevědomí. Obzvláště, co se týče vašeho zaměstnání, nemáte důvod si nevěřit. Jste zkušení a máte talent. Uvědomte si, jaké máte schopnosti a všem ukažte, že máte na víc.

Váhy

Dnes máte jedinečnou příležitost přetáhnout šéfa na svoji stranu. Nezkoušejte si získat jeho sympatie podlézáním a falší, raději se soustřeďte na svoji práci a dělejte ji pořádně. Ukažte nadřízenému, že jste spolehliví a schopní. Dočkáte se odměny.

Štír

Chcete se před někým předvést? Ať už se jedná o váš idol nebo nadřízeného, vsaďte na přirozenost a na nic si nehrajte. Okouzlete dotyčného svou milou, otevřenou povahou a neuvěřitelným charisma. Věřte tomu, že nemá cenu si hrát na něco, co nejste.

DĚTSKÝ HOROSKOP NA MÍRU!
Profesionální a jedinečný astrologický výklad. Ideální dárek pro děti, který je bude provázet celým životem. Zpracování podle přesného data a hodiny narození! Cca 20 stran A4, kvalitní knižní vazba, krásné provedení!

Střelec

Máte pocit, že se z nového vztahu vyvinulo něco mnohem víc než jen pouhý flirt? Připusťte si, že máte vůči partnerovi jistý závazek a začněte vybudovávat zázemí. Přestože se možná obáváte závazku, riskněte to. Uvidíte, že budete opravdu spokojení.

Kozoroh

Dneska se v zaměstnání budete věnovat všemu ostatnímu, jen ne práci. Je pochopitelné, že už v pátek nemáte dost energie na to, abyste se plně soustředili, snažte se ale udělat alespoň něco. Nemá cenu to odkládat, práce si vás stejně jednou najde.

Vodnář

Jste v zaměstnání noví? Pozvěte vaše kolegy do hospůdky a u skleničky piva či vína utužte společné vztahy. Uvidíte, že se o svých spolupracovnících dozvíte spoustu zajímavých věcí. Dokonce i ti do této chvíle méně sympatičtí se stanou vašimi přáteli.

Ryby

Máte práci, která vás baví a je zároveň slušně placená, partnera, se kterým to klape, milující rodinu, a přesto všechno nejste šťastní? Uvědomte si, že pokud jste nespokojení, problém vězí ve vás. Zamyslete se nad tím a najděte svůj klíč ke štěstí.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Co nás čeká

Důležité Události

Krátká zpráva

EMA schválila třetí dávku vakcíny od Moderny

Evropská agentura pro léčivé přípravky (EMA) schválila podávání třetí dávky vakcíny proti covidu-19 od firmy Moderna. Posilovací dávka vakcíny může být aplikována lidem starším 18 let půl roku od naočkování druhou dávkou, oznámila EMA v pondělí.

Krátká zpráva

Hamáček skončil v čele ČSSD, nahradit jej chce Maláčová

Po neúspěšných volbách do Poslanecké sněmovny rezignoval ministr vnitra Jan Hamáček na post předsedy ČSSD. Své odstoupení oznámil na pondělním zasedání předsednictva strany. Nahradit by jej mohla ministryně práce a sociálních věcí Jana Maláčová. Ta uvedla na twitteru, že bude kandidovat na post předsedkyně strany.

Píše se na Deník.cz