Zahraničí

Prince George připravili o důležitou událost. Rodičům to jednou může vyčítat

Prince George připravili o důležitou událost. Rodičům to jednou může vyčítat
Zdroj: Profimedia

Vévodkyně Kate s princem Williamem, jeho otcem princem Charlesem a vévodkyní Camillou si příští týden užijí filmovou událost roku. Na lístek na slavnostní premiéru však podle britských médií může zapomenout princ George. Osmiletý syn vévodského páru z Cambridge by to mohl rodičům v pozdějším věku vyčítat.

Nová bondovka Není čas zemřít, v níž se v roli legendárního tajného agenta naposledy vrátí Daniel Craig, má světovou premiéru už příští úterý. A na slavnostním promítání nebudou chybět ani členové královské rodiny.

Podle portálu Express jeden z nejočekávanějších filmů roku jako jedni z prvních uvidí vévodkyně Kate, princ William, princ Charles a vévodkyně Camilla. Na děti ale šlechticové zapomněli.

Princezna Charlotte by snímek nejspíš neocenila a princ Louis je ještě příliš malý. Britská média ale upozornila, že by nové dobrodružství proslulého Jamese Bonda určitě chtěl vidět princ George.

Související obsah

​Kate s Williamem ho ale do londýnské Royal Albert Hall, kde se premiéra uskuteční, v plánu vzít nemají. Film je sice dostupný až od 12 let a Georgeovi je osm, mladší děti ale do sálu mohou v doprovodu rodičů.

Je možné, že to vévoda a vévodkyně z Cambridge ještě přehodnotí a nejstaršímu synovi zážitek, o kterém sní každý malý kluk, nakonec dopřejí. Pokud ne, mohou se začít připravovat na to, že jim to po letech bude vyčítat.

Podívejte se na video ze sedmých narozenin prince George (10/2020):

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Zahraničí

Důležité Události

Krátká zpráva

EMA schválila třetí dávku vakcíny od Moderny

Evropská agentura pro léčivé přípravky (EMA) schválila podávání třetí dávky vakcíny proti covidu-19 od firmy Moderna. Posilovací dávka vakcíny může být aplikována lidem starším 18 let půl roku od naočkování druhou dávkou, oznámila EMA v pondělí.

Krátká zpráva

Hamáček skončil v čele ČSSD, nahradit jej chce Maláčová

Po neúspěšných volbách do Poslanecké sněmovny rezignoval ministr vnitra Jan Hamáček na post předsedy ČSSD. Své odstoupení oznámil na pondělním zasedání předsednictva strany. Nahradit by jej mohla ministryně práce a sociálních věcí Jana Maláčová. Ta uvedla na twitteru, že bude kandidovat na post předsedkyně strany.

Píše se na Deník.cz