Zahraničí

Prince George připravili o důležitou událost. Rodičům to jednou může vyčítat

Prince George připravili o důležitou událost. Rodičům to jednou může vyčítat
Zdroj: Profimedia

Vévodkyně Kate s princem Williamem, jeho otcem princem Charlesem a vévodkyní Camillou si příští týden užijí filmovou událost roku. Na lístek na slavnostní premiéru však podle britských médií může zapomenout princ George. Osmiletý syn vévodského páru z Cambridge by to mohl rodičům v pozdějším věku vyčítat.

Nová bondovka Není čas zemřít, v níž se v roli legendárního tajného agenta naposledy vrátí Daniel Craig, má světovou premiéru už příští úterý. A na slavnostním promítání nebudou chybět ani členové královské rodiny.

Podle portálu Express jeden z nejočekávanějších filmů roku jako jedni z prvních uvidí vévodkyně Kate, princ William, princ Charles a vévodkyně Camilla. Na děti ale šlechticové zapomněli.

Princezna Charlotte by snímek nejspíš neocenila a princ Louis je ještě příliš malý. Britská média ale upozornila, že by nové dobrodružství proslulého Jamese Bonda určitě chtěl vidět princ George.

Související obsah

​Kate s Williamem ho ale do londýnské Royal Albert Hall, kde se premiéra uskuteční, v plánu vzít nemají. Film je sice dostupný až od 12 let a Georgeovi je osm, mladší děti ale do sálu mohou v doprovodu rodičů.

Je možné, že to vévoda a vévodkyně z Cambridge ještě přehodnotí a nejstaršímu synovi zážitek, o kterém sní každý malý kluk, nakonec dopřejí. Pokud ne, mohou se začít připravovat na to, že jim to po letech bude vyčítat.

Podívejte se na video ze sedmých narozenin prince George (10/2020):

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz