Zahraničí

Tanečník Peter (†15) zahynul i s maminkou na D2. Jeli na soutěž do Brna

Tanečník Peter (†15) zahynul i s maminkou na D2. Jeli na soutěž do Brna
Zdroj: Policie SR, SZTŠ

Slovenská taneční scéna přišla o teprve 15letého reprezentanta Petera. Jeho cesta na soutěž do Brna, kam ho vezla maminka, skončila tragicky. Při autonehodě na dálnici D2 za Bratislavou oba zemřeli.

Tanečník Peter se v červnu stal slovenským mistrem ve standardních tancích a šel si neochvějně pro další úspěchy. Jeho potenciální hvězdnou kariéru bohužel v sobotu ráno předčasně ukončila tragická autonehoda.

Teprve 15letý mladík zahynul na slovenské dálnici D2 mezi Lozornem a Malackami. Po střetu s kamionem zemřela i jeho maminka. Z jejich auta zůstaly jen trosky. Mířili na taneční soutěž do Brna.

"S hlubokou lítostí si dovolujeme informovat, že dne 18. září 2021 v důsledku tragické autonehody navždy opustil taneční parkety Peter Č., úřadující mistr Slovenska ve standardních tancích v kategorii Junioři II," oznámil Slovenský svaz tanečního sportu.

Zdroj: Policie SR

"Podle dosavadních informací 43letá řidička vozidla Nissan Micra z dosud přesně nezjištěných příčin narazila do zadní části kamionu, který byl odstavený na krajnici. Řidička vozidla Nissan stejně jako její spolujezdec na místě nehody zemřela," informovala slovenská policie.

Související obsah

​Strážci zákona se okolnostmi obrovského neštěstí intenzivně zabývají.

"Poslední rozloučení bude v pátek 24. září 2021 ve 12 hodin v Krematoriu Molnár v Nových Zámkách. Čest jeho památce," uzavřeli truchlící kamarádi z tanečního svazu.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Zahraničí

Důležité Události

Krátká zpráva

Na Jičínsku se srazilo nákladní auto s osobákem. Dva lidé zemřeli

Na silnici č. 16 se u Holína na Jičínsku v pátek večer srazilo nákladní auto s osobním. Při vážné nehodě zemřeli podle policejní mluvčí Elišky Majerové dva lidé. Příčinu a okolnosti nehody policie vyšetřuje. Silnice je uzavřená.

Píše se na Deník.cz