Zajímavosti

Podzimní horoskop! Zjistěte, co vás v barevných měsících čeká

Podzimní horoskop! Zjistěte, co vás v barevných měsících čeká
Zdroj: Getty Images

Padající listí, svetry či šálek horké čokolády. Každému se při slově podzim vybaví něco jiného. Co vás ale v tomto barevném období, které ve středu 22. září začíná, čeká?

Podzimní rovnodennost nastává ve středu 22. září, a začíná tak astronomický podzim. Slunce se posune ze znamení Panny do znamení Vah. Podzimní horoskop pro TN.cz připravila astroložka Hana Černá.

Půjde o čas zpomalení po letních aktivitách, o čas vnitřního přemýšlení, ale také to bude vhodná doba ke studiu i k četbě. Na podzim byste se také měli více věnovat blízkým. Co čeká všechna znamení v podzimních měsících?

Beran

Berany čeká společenský podzim, a to hlavně říjen. Berani, uvědomte si, do jaké společnosti chcete patřit a jakými lidmi se nadále chcete obklopovat a podle toho jednejte. Takže se vyhýbejte problémovým lidem a obklopujte se férovými a úspěšnými. V popředí budou na podzim i partnerské vztahy. Nezadaní mají velkou šanci navázat nový vztah.

Pokud vás práce nebaví, nyní je ten vhodný čas ke zvolení nové profese. Už úplněk 21. 9. 2021 ve znamení Ryb měl na Berany zásadní vliv a bude se promítat právě do nadcházejícího podzimu. Berani budou vědět, že je třeba udělat zásadní kroky a zaměřit se na svou intuici. Ale nesmíte se nechat zatlačit do pozice, která vám nevyhovuje. V listopadu budou také řešit finance nebo majetek.

Související obsah

​​Býk

Býci mají v oblibě podzim, jeho barevnost a přírodu. Měli byste před zimou z přírody načerpat co nejvíce energie. Pokud náhodou onemocníte, nepodceňujte to a řádně nemoc vyležte. Přecházení by vám ve výsledku jen uškodilo. Také nezapomeňte na preventivní prohlídky, k tomu je velmi vhodný říjen. Hlavně na počátku podzimu si dejte pozor na smlouvy. Hlavně mít vše černé na bílém.

Býkům se ale bude celkově dařit, dostane se jim ocenění nebo si jich někdo důležitý všimne. S partnerem si domluví lepší podmínky, vyjednají si lepší pozici. A měli byste na podzim také řešit vztahy, bude to hodně důležité do budoucna. Býci se budou obklopovat častěji rodinou, ta je pro ně velmi důležitá.

Blíženci

U Blíženců budou v popředí vztahy, a to jak osobní, tak profesní. Budete velmi aktivní ve společenském životě. Je pro vás vhodná vlastní reklama, prezentace, nemáte být skromní. Bude to pro vás příznivé. Měli byste pracovat i na kvalitním vztahu a snažit se více spojit s partnerem, mít společné prožitky a nejet jen ve svých kolejích.

Některé Blížence čeká velké důležité životní setkání. Pročistí si okolí kolem sebe. Pocítíte také potřebu pracovat na svém zdraví a také budete pomáhat v této oblasti někomu blízkému. Více se budete věnovat dětem, které vás za to láskou a radostí odmění. Blíženci budou na podzim kreativnější a celkově si budou užívat podzimní přírody.

Horoskop pro další znamení najdete na následující straně.

TN.cz

Aktuální předpověď počasí

Sledujte aktuální předpověď počasí v České republice i ve vašem kraji.

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz