Co nás čeká

Horoskop na sobotu 25. září: Ovládejte se! Hádky za to nestojí

Horoskop na sobotu 25. září: Ovládejte se! Hádky za to nestojí
Zdroj: Getty Images

Vlivem Marsu ve Vahách máte sklony k výbušnosti a netrpělivosti, což je velice třaskavá kombinace. Snažte se ovládat a vyhýbejte se veškerým potenciálním sporům. Možné roztržky za to nestojí! Zároveň vás čeká Venušina zkouška věrnosti, zda uspějete, záleží na vás.

Beran

Ve vašem vztahu se objeví žárlivost. Nebude to vůbec nic příjemného. Snažte se partnerovi vysvětlit, že nemá důvod k obavám, přesto se připravte na to, že nebude ochoten podobné racionální argumenty pochopit. Nicméně ignorací problému nic nezmůžete.

Býk

Dnešní den zasvětíte odpočinku v pohodlí domova. A tak to má být! Víkend je tu koneckonců od toho, abyste načerpali energii a sílu do dalšího pracovního týdne. A podle toho se budete chovat. Na povinnosti v domácnosti zapomeňte. Oddejte se zálibám.

Blíženci

Vlivem Marsu ve Vahách máte sklony k výbušnosti a netrpělivosti, což je velice třaskavá kombinace. Výsledkem mohou být prudké hádky s partnerem. Snažte se ovládat a vyhýbejte se veškerým potenciálním sporům. Možné roztržky za to nestojí!

Rak

Budete v plné formě! Energii a elán předáte všem v okolí. Zejména rodinu a partnera nakazíte svojí dobrou náladou a neutuchajícím humorem. Díky tomu si užijete velice příjemný den, který má značný potenciál. Dost možná se vydáte za dobrodružstvím.

MĚSÍČNÍ HOROSKOP NA ŘÍJEN!
Zajímá vás, na co se můžete v příštím měsíci těšit? Zjistěte to již nyní a čtěte HNED!

Lev

Podaří se vám vyhnout řešení zásadních problémů. To vám dnes značně zvedne náladu. Ale jenom dočasně. Uvědomte si, že zametením pod koberec špína jen tak nezmizí. Naopak. Resty vás doženou v tu nejméně vhodnou chvíli. Proto zvažte důvod k oslavám.

Panna

Neudržíte milostné city na uzdě a vášnivě vyznáte lásku svému idolu. Připravte se, že se dočkáte rozpačité reakce a pravděpodobně žádné odpovědi. Dopřejte dotyčnému čas. Uvidíte, že nic není ztraceno. Právě naopak. Jen nesmíte být příliš podlézaví!

Váhy

Čeká vás Venušina zkouška věrnosti. A to, zda uspějete, záleží jen na vás. Uvědomte si, co je v sázce, pokud možno dřív, než uděláte cokoliv nevratného. Snažte se být racionální. Nemá cenu sypat si popel na hlavu. Jen si rozmyslete, jak moc si vztahu ceníte.

Štír

Okolí bude obdivovat váš nezdolný elán. Když chcete, umíte být naprosto neúnavní a nikdo na světě vám nedokáže zkazit náladu. Dnes je zrovna takový den. Svoji pozitivní energii se vám podaří přenést i na okolí. Připravte se na sobotu plnou zábavy!

DĚTSKÝ HOROSKOP NA MÍRU!
Profesionální a jedinečný astrologický výklad. Ideální dárek pro děti, který je bude provázet celým životem. Zpracování podle přesného data a hodiny narození! Cca 20 stran A4, kvalitní knižní vazba, krásné provedení!

Střelec

Vlivem retrográdního Jupitera v Rybách se problémům a domácím roztržkám bohužel nevyhnete. Naštěstí však půjde pouze o menší přeháňky, které budou mít zcela mírný průběh. Proto si jimi zbytečně nelámejte hlavu a berte je s patřičným nadhledem.

Kozoroh

Nezadaným projeví určitá osoba city. Snažte se být taktní a citliví, přece jen jde o ožehavou záležitost. Rozhodně však buďte upřímní. Máte sklon lhát jenom proto, abyste dotyčného nezranili. To je však cesta do pekel. Buďte raději krutě otevření.

Vodnář

Poslední, o co dnes stojíte, jsou jakékoliv hádky. Proto svému partnerovi ve všem ustoupíte a dovolíte, aby byl dnešní den zcela v jeho režii. Nápady vašeho protějšku nebudou vůbec špatné. Nakonec docílíte jak klidu, tak celkem příjemné soboty.

Ryby

Dnes se vám podaří zaujmout osobu, po níž tajně toužíte. Samozřejmě budete v sedmém nebi, nicméně neusněte na vavřínech! Věřte, že soků máte až až. Proto nesmíte zahálet. Jen je potřeba najít rovnováhu mezi zbytečným studem a přílišnou suverenitou.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Co nás čeká

Důležité Události

Krátká zpráva

EMA schválila třetí dávku vakcíny od Moderny

Evropská agentura pro léčivé přípravky (EMA) schválila podávání třetí dávky vakcíny proti covidu-19 od firmy Moderna. Posilovací dávka vakcíny může být aplikována lidem starším 18 let půl roku od naočkování druhou dávkou, oznámila EMA v pondělí.

Krátká zpráva

Hamáček skončil v čele ČSSD, nahradit jej chce Maláčová

Po neúspěšných volbách do Poslanecké sněmovny rezignoval ministr vnitra Jan Hamáček na post předsedy ČSSD. Své odstoupení oznámil na pondělním zasedání předsednictva strany. Nahradit by jej mohla ministryně práce a sociálních věcí Jana Maláčová. Ta uvedla na twitteru, že bude kandidovat na post předsedkyně strany.

Píše se na Deník.cz