Co nás čeká

Horoskop na neděli 26. září: Nový vztah přinese spoustu vášně

Horoskop na neděli 26. září: Nový vztah přinese spoustu vášně
Zdroj: Getty Images

Váš nový vztah začne vlivem Venuše ve Štíru závratně získávat na intenzitě. Pokud dáte volný průchod svým citům a nebudete se bát dát je najevo, čeká vás nezapomenutelný vášnivý vztah.

Beran

Dopadla na vás finanční krize? Jste zvyklí dopřávat si luxus a nedá se říct, že byste byli šetrní. Tentokrát však vaše rozhazování nabere nepříjemných rozměrů. Uvědomte si důsledky svého konání a naučte se ovládat. Vyhnete se tak nepříjemnostem.

Býk

Pokud došlo mezi vámi a partnerem k další hádce a vlastně ani nerozumíte důvodům konfliktu, možná byste se měli zamyslet nad tím, kde je chyba. Komunikace je základním kamenem vztahu a vy se nesmíte bát mluvit o problémech. Lehko dojde k nedorozumění.

Blíženci

S problémy ve vztahu se potýká skoro každý! Někdy to prostě není jednoduché a nezbývá nic jiného než se obrnit pevnými nervy a trpělivostí. Zažeňte černé myšlenky a depresi prací, ať už v domácnosti či na vaší zahrádce. Přivede vás to na jiné myšlenky.

Rak

Váš nový vztah začne vlivem Venuše ve Štíru závratně získávat na intenzitě. Nelekejte se změn, a naopak si užívejte kouzelného období. Nedopusťte však, aby vám láska úplně zatemnila rozum. Snažte se zůstat nohama na zemi a nepřehlížejte očividné.

MĚSÍČNÍ HOROSKOP NA ŘÍJEN!
Zajímá vás, na co se můžete v příštím měsíci těšit? Zjistěte to již nyní a čtěte HNED!

Lev

Měli jste dlouhý týden v zaměstnání a další podobný na vás opět čeká? Neváhejte věnovat celý den pouze sami sobě a konečně si odpočiňte. Máte starostí nad hlavu a váš organismus se potřebuje zregenerovat. Načerpejte nové síly a motivaci do práce.

Panna

Není všechno zlato, co se třpytí, a tak je tomu i naopak. Nedělejte proto rychlé soudy a uspěchané závěry jen podle zevnějšku. Sami to dnes poznáte, že je to hloupé. Lidi, které jste až doteď nemohli ani vidět, poznáte blíže a rychle si je oblíbíte.

Váhy

Až dosud jste proplouvali vztahem bez jakýchkoliv neshod? Dnes se nejspíš dočkáte změny. Pokud však dojde ke konfliktu mezi vámi a partnerem, nevěste hlavu. Hádky v dlouhodobém vztahu jsou normální a jen vám to prospěje. Vše se jistě brzy srovná.

Štír

Láska si nevybírá. Tentokrát zasáhne vás, a to opravdu naplno. Potkáte osobu, která vám doslova učaruje. Pokud dáte volný průchod svým citům a nebudete se bát dát je najevo, čeká vás nezapomenutelný vztah. Často se nestává, že se bezhlavě zamilujete.

DĚTSKÝ HOROSKOP NA MÍRU!
Profesionální a jedinečný astrologický výklad. Ideální dárek pro děti, který je bude provázet celým životem. Zpracování podle přesného data a hodiny narození! Cca 20 stran A4, kvalitní knižní vazba, krásné provedení!

Střelec

Mysleli jste, že je dávná nevěra už zapomenuta. Dejte si velký pozor na to, aby znovu nevyplula na povrch. Pokud bude hrozit riziko, že se o ní partner dozví z jiného zdroje, raději seberte odvahu a sami si s ním promluvte. Jistě vám odpustí.

Kozoroh

Dnes dokážete vzbudit touhu u nejednoho příslušníka opačného pohlaví. Však jste si toho moc dobře vědomi a také toho umíte náležitě využít. Zvěsti, které o vás kvůli tomuto postupu kolují, ignorujete. Přesto si však dejte pozor. Můžete se spálit!

Vodnář

Naplánujte si nedělní odpoledne spolu s přáteli. Pozvěte je do vašeho domova a pohostěte je. Užijte si společně strávený den a vyslechněte si všechny novinky. Uvidíte, že se setkání podaří nad vaše očekávání. Vaši přátelé jsou vděční za pohostinnost.

Ryby

Jste v dlouhodobém vztahu? Zažeňte nudu každodenního stereotypu a znovu prožívejte Venušino kouzlo lásky. Nezáleží na tom, jak to uděláte, je zde mnoho možností. Snažte se jen vaší drahé polovičce dokázat, že ji milujete stejně tak jako na začátku vztahu.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Co nás čeká

Důležité Události

Krátká zpráva

EMA schválila třetí dávku vakcíny od Moderny

Evropská agentura pro léčivé přípravky (EMA) schválila podávání třetí dávky vakcíny proti covidu-19 od firmy Moderna. Posilovací dávka vakcíny může být aplikována lidem starším 18 let půl roku od naočkování druhou dávkou, oznámila EMA v pondělí.

Krátká zpráva

Hamáček skončil v čele ČSSD, nahradit jej chce Maláčová

Po neúspěšných volbách do Poslanecké sněmovny rezignoval ministr vnitra Jan Hamáček na post předsedy ČSSD. Své odstoupení oznámil na pondělním zasedání předsednictva strany. Nahradit by jej mohla ministryně práce a sociálních věcí Jana Maláčová. Ta uvedla na twitteru, že bude kandidovat na post předsedkyně strany.

Píše se na Deník.cz