Co nás čeká

Horoskop na pondělí 27. září: Něco je ve vzduchu. Jestli to nebude láska?

Horoskop na pondělí 27. září: Něco je ve vzduchu. Jestli to nebude láska?
Zdroj: Getty Images

Snivý Neptun v Rybách tiše vyčkává a svým sextilem je připraven pustit do éteru pořádnou dávku nestárnoucí romantiky. Merkur ve Vahách nalévá do vašeho srdce dávku optimismu společně s moudrým Saturnem.

Beran

Merkur ve Vahách nalévá do vašeho srdce dávku optimismu a společně s moudrým Saturnem se snaží zachraňovat, co se dá. Milí ohniváci, s trochou trpělivosti a vyrovnanosti můžete nakonec zažít i hodně úžasné chvíle! Jenom musíte více věřit sami sobě.

Býk

Konečně vám vaši přátelé opět začnou připadat čitelní. Akčně se hned ujistíte, že vaše přátelství není a nebylo ničím ohroženo a znatelně se vám uleví. Kupodivu se předem kvůli pracovním záležitostem zbytečně nenervujete.

Blíženci

Vaše schopnost vycházet s ostatními je stejně důležitá jako vaše skutečné dovednosti, což dosvědčují Slunce s Merkurem. Právě vaše komunikační dovednost má podpořit vaši kariéru. Tak se nebojte dokázat, co ve vás dříme a buďte sví. V lásce se zadaří.

Rak

Finance z vašeho zaměstnání nebudou přicházet v úplně uspokojivé míře. Můžete ale čekat rodinnou sounáležitost. Vaši příbuzní vám pomohou, jak jenom budou moci, a navíc si budou jistí, že jim všechno vrátíte, až se vaše pracovní křivka zase obrátí.

MAGICKÝ TAROT LÁSKY
Personalizovaný výklad kartářkou! Sami si vytáhněte karty! Tarot vám řekne vše o vašem milostném životě!

Lev

Pokud vám při dnešku bude chybět určitý obnos, požádejte nejprve o půjčku některého člena rodiny a až potom, po vyčerpání této možnosti, zauvažujte o půjčce z banky. Ti, kterým se naopak musíte vyhnout, jsou různí lichváři nebo podezřelí zprostředkovatelé.

Panna

Budete mít kolem sebe dostatek vlivných a velkorysých lidí, kteří vám budou ochotni pomáhat i finančně. Samozřejmě bude záležet i na vás, jestli budete ochotní jednotlivé osoby vhodně oslovit, nebo se budete tvářit tak nepřístupně, že vás obejdou.

Váhy

V lásce se umíte projevit naplno, jste náruživí a toužíte po opakovaných milostných vyznáních. Sami láskou, chválou a podporou protějška nešetříte. Ovšem on vás překvapí jinou reakcí, než jakou byste zvolili vy coby odezvu na podobné projevy.

Štír

V zaměstnání jste při dnešku pečovatelsky zaměření. Někdo z kolegů vám zabarvuje pracovně, a to finanční aktivity do humánnosti, sociální pomoci a charity všeho druhu a učí vás zapomínat na vlastní kariérní profity. Ty se ale nakonec stejně dostaví.

MĚSÍČNÍ TAROT NA ŘÍJEN!
Zajímá vás, na co se můžete v říjnu těšit? Zjistěte to již nyní s vaším měsíčním tarotem JEN za 49,-Kč!

Střelec

Při dnešku se vaše energie snoubí s pohádkovým Neptunem ve znamení Ryb, takže máte šanci prožít to, co jste ještě nezažili. Přející planeta otevírá Alenčinu říši divů a máte se na co těšit. Nenechte si proto kazit radost drobnými pracovními starostmi či povinnostmi.

Kozoroh

Jestliže pracujete v technicky zaměřených oborech, měli byste získávat jakoby mimoděk veliké zisky skrze svou dokonalou představivost, kterou umíte zhmotnit do podoby vynálezů, součástek, ale i samotného nenapodobitelného zhotovování vašeho díla.

Vodnář

Jestliže se naučíte říkat své požadavky se zdravým sebevědomým, protějšek se beze všeho přizpůsobí a oba si brzy vyhovíte v čemkoliv bude potřeba. S opačným přístupem budete každý na toho druhého naštvaní, a ve finále tak každý budete vlastně spíše sám.

Ryby

Můžete zažít velmi intenzivní okamžiky, a pokud se při pondělku navíc pohybujete v nějakém vzdělávacím prostředí, je to pro lásku tutovka! Snivý Neptun v Rybách tiše vyčkává a svým sextilem je připraven pustit do éteru pořádnou dávku nestárnoucí romantiky.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Co nás čeká

Důležité Události

Píše se na Deník.cz