Domácí

Muž měl lidem vyhrožovat nožem. Když ho okřikli, vzal si kosu

Muž měl lidem vyhrožovat nožem. Když ho okřikli, vzal si kosu
Zdroj: Getty Images

Údajně opilý muž z Jindřichohradecka měl vyhrožovat své družce, že ji zabije. Když podle policie na ulici s dlouhým nožem vyhrožoval, že zabije více lidí, okřikl ho jeden z obyvatel. Muž se tedy měl vrátit domů pro kosu a své partnerce začít vyhrožovat s ní. Podle policie se měl muž dopustit přečinů výtržnictví a nebezpečného vyhrožování.

Muž z vesnice na Jindřichohradecku měl opakovaně přes telefon vyhrožovat své družce zabitím. Když v pondělí přišel k její babičce, vzal si podle policie dlouhý kuchyňský nůž a začal s ním chodit po ulici. Tam měl vykřikovat, že zabije nejen svou družku, ale všechny a nakonec i sebe.

Jednoho z tamních obyvatel jeho křičení rušilo, měl ho tedy okřiknout. Muž se proto vrátil domů, kde si vzal kosu. S tou podle policie opět vyhrožoval, že zabije svou družku.

Související obsah

Podezřelý muž měl být opilý a jeho družka se obávala, že ji opravdu zabije. Za mužem přijeli třeboňští policisté a zadrželi ho. "Tohoto jednání se dopustil i přesto, že byl za obdobné jednání v minulosti uznán vinným," uvedla mluvčí policie Jihočeského kraje Hana Bílková Millerová.

Podle policie se měl muž dopustit přečinů výtržnictví a nebezpečné vyhrožování. "Podezřelý muž převzal sdělení podezření z přečinu výtržnictví," doplnila mluvčí Millerová. V úterý ho propustili na svobodu. Jeho družka s tím, aby byl stíhán za nebezpečné vyhrožování, zatím nesouhlasila.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Domácí

Důležité Události

Píše se na Deník.cz