Zahraničí

Nečekané rozchody. Dva velmi žádaní muži jsou nově svobodní

Hned dva velmi pohlední a žádaní pánové oznámili rozchody se svými partnerkami. Zakladatel společnosti Tesla Elon Musk a herec Tom Cruise jsou tak po letech opět svobodní.

Elon Musk se po třech letech rozešel se svojí přítelkyní, kanadskou zpěvačkou Grimes, se kterou má ročního syna. Zakladatel společnosti Tesla a SpaceX a zpěvačka nyní prý žijí napůl odděleně.

Serveru Page Six miliardář sdělil, že s bývalou přítelkyní mají nadále dobré vztahy. Zpěvačka prý stále bydlí v jeho domě v Kalifornii, kde spolu vychovávají syna, který se jmenuje X AE A-12.

Musk také naznačil, že příčinou rozchodu byla jejich pracovní vytíženost. "Moje práce ve SpaceX a v Tesle vyžaduje, abych byl hlavně v Texasu nebo mimo Spojené státy. Její práce je primárně v Los Angeles," řekl Musk. 

Související obsah

Konec vztahu fanoušky překvapil, ještě tenhle měsíc se pár společně zúčastnil přehlídky Met Gala. Stejně překvapivý je i konec vztahu herce Toma Cruise s herečkou Hayley Atwellovou. Pár spolu byl rok a pro Cruise to byl nejdelší a nejpevnější vztah od jeho rozchodu s Katie Holmes v roce 2012.

Podle britského webu The Sun se ale nyní rozhodli, že zůstanou jen přáteli. A důvody se opět opakují. Po dlouhé covidové pauze mají oba dva plné ruce práce a kvůli natáčení svých projektů cestují po celém světě. "Jejich programy jsou velmi napjaté. Stále ale mají dobré vztahy," uvedl zdroj z okolí páru.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Zahraničí

Důležité Události

Píše se na Deník.cz