Zahraničí

Vědci se zaměřili na nevěrné muže. Poradili, jak je poznat jedním pohledem

Vědci se zaměřili na nevěrné muže. Poradili, jak je poznat jedním pohledem
Zdroj: Profimedia

Jedním z nejdůležitějších kritérií, podle kterých si ženy vybírají partnery, je věrnost. Britští výzkumníci nyní přišli na to, kteří muži jsou ze statistického hlediska více nevěrní. K tomu poznat nevěrníka stačí jediný pohled na nohy.

Britská seznamka pro ženaté Illicit Encounters zpovídala zhruba dva tisíce mužů. V průzkumu zjistila, že podle velikosti chodidel lze poznat, zda bude partner spíše věrný, či naopak.

Z průzkumu seznamky vyplynulo, že největší nevěrníci mají velikost bot nad 44. Úplně největší nevěrníci byli muži s velikostí bot 46. V této skupině se k nevěře přiznalo 29 % mužů. Následovala velikost bot 45, kde bylo 25 % nevěrníků. Třetí největší skupina (22 %) nosila boty s číslem 47 a čtvrtá skupina (21 %) měla boty s velikostí 48 a více.

Podle mluvčí seznamky Jessicy Leoniové to zřejmě souvisí s výškou. "Muži s velkými chodidly jsou většinou vyšší. Tito muži bývají pro ženy atraktivnější," řekla mluvčí deníku The Sun.

Související obsah

​"Přestože ženy mohou tvrdit, že důvodů pro nevěru je více, tak data nelžou. Nevěrníci mají zpravidla velikost bot nad 44," dodala Jessica.

Své výsledky výzkumníci porovnali také se známými nevěrnými celebritami, což jim jejich zjištění potvrdilo. Golfista Tiger Woods, herec Arnold Schwarzenegger i herec Hugh Grant mají všichni velikost bot nad číslem 44. 

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Zemřel bývalý senátor a prezidentský kandidát Bob Dole

Ve věku 98 let zemřel bývalý republikánský senátor a prezidentský kandidát Bob Dole. Poprvé byl zvolen do Kongresu v roce 1960 a sloužil ve Sněmovně reprezentantů USA až do roku 1969. Poté se přesunul do Senátu, kde zastupoval Kansas téměř tři desetiletí. Ve své kariéře třikrát kandidoval na prezidenta, na třetí pokus vyhrál republikánskou nominaci, ale v roce 1996 prohrál volby s Billem Clintonem.

Píše se na Deník.cz