Zahraničí

Hromadná nehoda na Slovensku: Čtyři mrtví a devět zraněných

Hromadná nehoda na Slovensku: Čtyři mrtví a devět zraněných
Zdroj: HaZZ

Hned čtyři lidské životy a devět zraněných si vyžádala středeční nehoda na jižním Slovensku. Mezi obcemi Neded a Dedina Mládeže se srazily tři osobní automobily a kamion. Co se na místě stalo, zatím není jasné.

Hasiči ve středu ráno vyrazili k tragické nehodě, která se stala mezi Nededem a Dedinou Mládeže severně od města Kolárovo. Srazily se tam tři osobní automobily a kamion. Ten po nárazu zůstal převrácený na boku.

"Po příjezdu na místo události bylo zjištěno, že jedno z vozidel se nachází zaklíněné pod havarovaným kamionem," informovali hasiči.

Související obsah

​Jednotky na místě poskytly zraněným první pomoc, vozidla zabezpečily proti vzniku požáru a zabránily úniku kapalin.

Ačkoliv původní zprávy hovořily o třech mrtvých, obětí je nakonec více. "Hasiči během záchranných a vyprošťovacích prací našli v havarovaném vozidle, které zůstalo po nehodě zaklíněné pod kamionem, další osobu bez známek života. Nehoda si tak bohužel vyžádala čtyři životy," oznámila mluvčí hasičů Katarína Křižanová s tím, že dalších devět lidí je zraněných.

Co se na místě stalo, bude policie zjišťovat. Řidiči kvůli uzavřenému úseku museli využít objízdnou trasu přes Nové Zámky.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Píše se na Deník.cz