OBCHODNÍ SDĚLENÍ – Redakce TN.cz neovlivňuje jeho obsah

Chraňte své děti pomocí hodinek YCONN

Chraňte své děti pomocí hodinek YCONN
Zdroj: Yconn

Začal nový školní rok a zejména rodiče menších školáků jistě uvítají novinku v oblasti dětských chytrých GPS hodinek od značky YCONN.

Dětské GPS hodinky YCONN nabízí mnoho funkcí a jednou z hlavních je „Povolená zóna“. Díky této zóně získáte přehled o pohybu Vašeho dítěte, v případě opuštění zóny Vás upozorní na tuto skutečnost Váš mobilní telefon. Běžně tuto funkci nabízí i jiné produkty a to s lokalizací na 50 – 500 metrů, ale hodinky YCONN ukazují polohu dítěte na 5 metrů, což je dost podstatný rozdíl, zejména při pohybu dítěte ve městě.

Zdroj: Yconn

​Další velmi důležitou funkcí je „SOS tlačítko“ pro přivolání pomoci. Pokud se tedy Vaše dítě ocitne v nějakém ohrožení nebo se mu stane nějaký úraz, jednoduše zmáčkne tlačítko na boku hodinek a rodiče ihned zjistí, že dítě potřebuji pomoci.

Zdroj: Yconn

​Dětské GPS hodinky YCONN umožňují také komunikaci a Vaše dítě se dovolá na 3 přednastavená čísla a celkem 13 přednastavených kontaktů se dovolá Vašemu dítěti.

Tyto hodinky také podporují video hovory, pomocí aplikace v telefonu můžete kdykoliv pořídit i foto snímek z místa, kde se Vaše dítě právě nachází.

Zdroj: Yconn

​Mezi další funkce a předosti patří hlasové zprávy, dlouhá výdrž baterie, aktuální datum, čas, budík a kalendář, možnost nastavení časů, kdy dítě nemá být rušeno v době vyučování a mnoho dalších.

Zdroj: Yconn

​Dětské GPS hodinky YCONN mají tedy velké množství důležitých funkcí, GPS lokátor, zajímavý a moderní design, bohatou škálu barevných provedení a hlavně mohou Vašemu dítěti pomoci ve složité situaci a Vám rodičům přinesou klid, že je Vaše dítě v bezpečí a máte přehled, kde se nachází a to s velkou přesností.

Podívejte se na www.yconn.cz a seznamte se s naší nabídkou podrobněji.

Komerční článek
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Píše se na Deník.cz