Krimi

Viděli jste ho? Muže škrtili a dupali mu na hlavu. Podezřelé dopadli, oběť zmizela

Viděli jste ho? Muže škrtili a dupali mu na hlavu. Podezřelé dopadli, oběť zmizela
Zdroj: Policie ČR

Kriminalisté žádají veřejnost o pomoc při pátrání po oběti napadení. Muže hledají už téměř měsíc. V centru Prahy na něj zaútočili dva muži, kteří ho měli bít, škrtit a dokonce mu dupat na hlavu. Vyšetřovatelé tvrdí, že agresory dopadli. Napadený muž však zmizel.

Kriminalisté zadrželi dva muže, kteří měli zhruba před měsícem velmi surovým způsobem zaútočit na muže v centru Prahy. "Dne 5. září, krátce po šesté hodině ranní, došlo na Václavském náměstí k brutálnímu napadení neznámého muže dvěma útočníky. Ti ho udeřili několika ranami pěstí do oblasti hlavy a temene, škrtili, a poté mu dokonce několikrát dupli na hlavu," sdělil podrobnosti k případu policejní mluvčí Richard Hrdina.

Kriminalistům se podařilo díky kamerovým záznamům oba podezřelé brzy dopadnout, po oběti se ale slehla zem. "Aby však mohli celý případ objasnit a útočníci se nevyhnuli trestu, musí najít i poškozeného, který byl napaden. Do současné chvíle se ho nepodařilo vypátrat a prosí vás o pomoc při jeho ztotožnění," sdělil Hrdina.

Související obsah

​Napadený muž byl střední postavy, bílé pleti a vousy měl upravené na strniště. Na sobě měl bundu černé barvy, šedou mikinu s kapucí, černou kšiltovku s nápisem "PEPP" a šedé kraťasy, pod kterými měl černé legíny. Obutý byl do černých pantoflí s neznámým nápisem.

"Pokud se napadený na přiložených fotografiích poznává, nebo ho kdokoli z vás zná, kontaktujte prosím linku 158, nebo se obraťte na kteroukoliv služebnu PČR. Oběma útočníkům hrozí v případě odsouzení za trestné činy výtržnictví a těžké ublížení na zdraví až deset let za mřížemi," dodal Hrdina.

Zdroj: Policie ČR

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz