Domácí

Řidič v Praze měl srazit starší ženu a ujet. Ani nebrzdil, tvrdí svědkyně

Řidič v Praze měl srazit starší ženu a ujet. Ani nebrzdil, tvrdí svědkyně
Zdroj: TN.cz

V pražských Řepích srazilo starší ženu auto. Z místa nehody, která se stala ve čtvrtek odpoledne v Makovského ulici, řidič podle policie ujel. Záchranná služba převezla sraženou ženu do nemocnice v Motole, kde leží na urgentním příjmu.

Starší ženu, která přecházela přes přechod, srazilo ve čtvrtek odpoledne v pražských Řepích auto. Jeho řidič podle policie hned ujel a nechal ženu ležet na zemi. Na místo svědci přivolali záchrannou službu, která starší ženu oživovala.

"Řidič asi ani nebrzdil, jelikož policie neměřila brzdnou dráhu, nic," myslí si jedna ze svědkyň. "Když viděl, že paní letí vzduchem, šlápnul na plyn a ujel," popsala čtenářka TN.cz, která bydlí nedaleko místa, kde se nehoda stala. 

Související obsah

"Podezřelého muže se nám podařilo dopadnout,“ řekl pro TN.cz mluvčí pražské policie Jan Daněk. Policisté okolnosti srážky stále zjišťují. Podle výpovědí jedené ze svědkyň srazilo auto ženu s berlí, která šla za skupinkou lidí.

Ženu převezla záchranná služba na urgentní příjem do nemocnice v Motole,“ uvedla pro TN.cz mluvčí záchranné služby Jana Poštová. Podle ní utrpěla chodkyně těžká zranění. 

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz