Zahraničí

Britney Spears oslavila svobodu nahými fotkami. Ukázala úplně všechno

Britney Spears po velkém vítězství u soudu opět řádila. Do světa vypustila několik fotek, na kterých je úplně nahá. Život popové princezny v posledních 13 letech řídil opatrovník, kterým byl její otec Jamie.

Britney Spears zvítězila. Losangeleský soud ve čtvrtek zrušil její opatrovnictví, takže se zase může svobodně rozhodovat, jak naloží se svými financemi a celým životem. Hned toho využila a odjela slavit na tropický ostrov.

Odtamtud zpěvačka fanoušky zásobuje peprnými fotografiemi. Na snímcích, které nejspíš pořídil její snoubenec Sam Asghari, pózuje Britney zcela nahá. Pouze nejintimnější místa si přelepila virtuálními květinami.

"Hrátky v Tichomoří ještě nikdy nikomu neublížily. Pssst, fotky nejsou upravené. Mám pořádné křivky," napsala ke snímkům popová princezna. Snad si to teď soudce ještě nerozmyslí.

Související obsah

Soud zpěvačku osvobodil od poručnictví tři měsíce od jejího prvního stání u soudu. Tvrdila, že ji otec nutil proti její vůli vystupovat nebo rozhodoval o tom, jestli se může vdát nebo mít děti.

Opatrovnictví nad Britney držel její otec James Spears od roku 2008, kdy byla popová princezna po několika hospitalizacích v psychiatrické léčebně zbavena svéprávnosti.

Jamie jako opatrovník dohlížel také na majetek své dcery, který se odhaduje v přepočtu na více než 1,25 miliardy korun. Podle zpěvaččina advokáta její otec nedávno požadoval zhruba 40 milionů korun za to, že se opatrovnictví vzdá.

TN.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz