Horoskop na sobotu 9. října: Dnes je šťastný den

Horoskop na sobotu 9. října: Dnes je šťastný den
Zdroj: Getty Images

Štěstí září ze všech stran! Slunce a Jupiter jsou vám silně nakloněni a přejí vám, abyste nasávali radost plnými doušky. Nezapomínejte ani na blízké. Přitakává i moudrý Merkur ve Vahách, který preferuje harmonii a jemnost.

Beran

Dnešní den je pro vás příjemným časem, ve kterém dominuje především vaše myšlenkové bohatství. Zářivý Jupiter v Rybách otáčí na delší dobu přívětivou tvář k vašemu znamení, přičemž s ním ve stejném akordu ladí i Slunce a Merkur. Jste prostě sví.

Býk

Nyní jste spíše submisivní a čítankově hodní. Vaše ekonomické možnosti, abyste mohli doma něco měnit, jsou zatím malé. A to i přesto, že vyděláváte hodně. Pravděpodobně vás vaši blízcí stále považují za nemajetné nebo navrch také neschopné pouštět se do větších střetů.

Blíženci

Vytvoříte dojem, že jste dle doporučení rodičů či prarodičů učinili určitý krok. Tím je potěšíte, dodáte váhu jejich slovům a rentabilnost svých plánů si utvrdíte sami se sebou. Je ale možné, že někteří členové rodiny vaši lest prokouknou.

Rak

Můžete se těšit na podporu ze strany větší části rodiny. Ta podpoří zejména vaši podnikavou kreativitu. Nemusíte ale hned své nápady uvádět v reálný život. Spíše si počkejte a konkrétní tahy nechte teprve pozvolna uzrát. Bude to stát potom za to.

MĚSÍČNÍ HOROSKOP LÁSKY NA ŘÍJEN
Zjistěte, co si pro vás hvězdy na tento měsíc připravily v milostném životě!

Lev

Dnešek je váš šťastný den! V lásce máte také vcelku ustláno na růžích, přičemž je zejména polovina dne, kdy je dominantou silné duchovní napojení s protějškem. Přitakává i moudrý Merkur ve Vahách, který preferuje harmonii a jemnost, vaše mocné zbraně.

Panna

V rodině se vám dnes stává, že vyřknete názor a všichni vás za něj kamenují, ale když totéž řeknete později, tak jste chvalořečení a obdivovaní. Cítíte se tedy dost rozkolísaní. Avšak převažující vliv rodinných pout nakonec stejně vše urovná.

Váhy

Máte rádi vkusné chování, i když poněkud okázalé a někdy výstřední. Velmi vám záleží na prostředí, ve kterém se s protějškem pohybujete. Vše musí být dokonale sladěné a ladné, jinak umíte být pěkně kousaví, ovšem váš sexuální apetit to neovlivní.

Štír

Dnešek je pro vás další ze série velmi šťastného období, které je určeno především k tomu, abyste si užívali života. Slunce, Merkur a Jupiter jsou vám silně nakloněni a přejí vám, abyste nasávali radost plnými doušky. Nezapomínejte ani na blízké.

TÝDENNÍ ČÍNSKÉ HOROSKOPY!
Podívejte se, co vám na tento týden předpovídají východní horoskopy!

Střelec

Venuše, bohyně lásky, je již dva dny ve vašem znamení, což pro vás znamená úžasné období. Jste nabití touhou po neobvyklých zážitcích a proniknutí hlouběji do duše své i vašeho protějšku. Můžete se těšit na nové velmi zajímavé zážitky i v zaměstnání.

Kozoroh

Pozor na to, že stále máte tendence platit za druhého více, než je třeba. Jestliže si toho budete vědomi, malou nerovnováhu rychle dorovnáte. Jenom si to žádá zvýšenou komunikativnost s partnerem a důraz kladený na detaily v materiální oblasti.

Vodnář

V oblasti domácích prací se vám příliš nedaří. Veškerý úspěch je třeba očekávat od rodinných příslušníků. Ti mají nyní zásadně kladný vliv na změnu ve vašem lehce peciválském domácím životě. Obecně vás ale prostředí bude spíše zpomalovat.

Ryby

Partnerským vztahům je při sobotě hlášena bouře. Jupiter i Neptun ve vašem znamení zlověstně signalizují nebezpečí větší krize. Vaše citlivá duše nedokáže vstřebat partnerovu neústupnost a tvrdost, a tak bude potřeba obrnit se a čekat na lepší dny.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Dnes

Důležité Události

Píše se na Deník.cz