OBCHODNÍ SDĚLENÍ – Redakce TN.cz neovlivňuje jeho obsah

Prodejny ProfiAuto – ráj pro kutily i profesionály

Prodejny ProfiAuto – ráj pro kutily i profesionály
Zdroj: Profi Auto

Automobilový trh s náhradními díly úspěšně odolává pandemii. Analytici pozorují růst cen ojetých vozů a řidiči pečují o své čtyřkolé miláčky více než kdy dříve. Dokonale zásobená síť prodejen ProfiAuto vychází všem automobilovým nadšencům vstříc.

„Auta milujeme a rádi provádíme drobné opravy vlastními silami.“ S myšlenkou na takové zákazníky vznikl řetězec obchodů ProfiAuto. Skutečný ráj pro kutily, kteří mají benzín v krvi. ProfiAuto je také ideální pro profesionály, kteří hledají spolehlivého obchodního partnera.

 

Zdroj: Profi Auto

Nakupujte sami nebo využijte služeb poradce
Příslušenství, automobilová chemie, vybavení a samozřejmě autodíly. To vše najdete na jednom místě nebo na vyžádání v prodejnách ProfiAuto. Můžete si vybrat sami nebo využít pomoci prodejce a konzultanta v jednom, který má k dispozici aktuální katalogy výrobců. Pro stálé zákazníky jsou dostupné i moderní digitální objednávkové platformy.

Zaměstnanci prodejen ProfiAuto jsou zkušení odborníci s rozsáhlými znalostmi v oblasti motorismu. Díky tomu dokážou vhodně asistovat při výběru správných dílů pro každý typ vozidla. Ve většině případů můžete vybírat z několika cenových variant, přičemž vždy je zaručena odpovídající úroveň kvality, protože ProfiAuto spolupracuje pouze s předními dodavateli.

Pro zajímavost dodejme, že ProfiAuto spolupracuje s více než 250 dodavateli a seznam referencí již přesáhl 350 000. Můžete si snadno domyslet, že příznivé ceny dílů vycházejí z objemu obratu, který každoročně ProfiAuto vytváří.

 

Zdroj: Profi Auto

Nejprodávanější produkty a všechno nezbytné
V ProfiAuto si každý najde něco pro sebe. Amatéři nejčastěji nakupují autokosmetiku a chemikálie. Kutilové sahají zejména po příslušenství v oblasti doplňkového vybavení (např. parkovacích senzorech, kamerách, LED osvětlení). Vzrůstá prodej kabinových filtrů a souprav pro jejich dezinfekci.

Prodejny ProfiAuto jsou také dobře zásobeny automobilovými díly a vybaveny vysoce kvalitním nářadím, včetně specializovaného. Podle interních statistik jsou nejoblíbenější všechny druhy filtrů, olejů, spotřební díly (jako jsou brzdové destičky, kotouče, spojky) a komponenty odpružení. Majitelé automobilů také s chutí kupují kvalitní sady nářadí, které jim budou mnoho let spolehlivě sloužit.

 

Zdroj: Profi Auto

ProfiPower – prvotřídní díly za nejlepší ceny
ProfiPower je patentovaná značka dílů společnosti ProfiAuto. Dlouholeté zkušenosti a analýzy reklamačních protokolů umožnily vybrat na trhu takové dodavatele značky ProfiPower, kteří optimálně kombinují nejvyšší kvalitu s rozumnými cenami. Protože každý kvalitativní přešlap má negativní dopad na celou značku, specialisté ProfiAuto se spoléhají pouze na osvědčené dodavatele. V sortimentu ProfiPower nenajdete žádné slabé články ani produkty, které by mohly nepříznivě ovlivnit pověst celé značky.

V prodejnách ProfiAuto jsou samozřejmě k dispozici díly prakticky všech předních výrobců, ale doporučujeme vám vyzkoušet právě značku ProfiPower. Určitě nebudete litovat.

 

Zdroj: Profi Auto

Nabídka pro ambiciózní
Ti, kteří plánují větší nákupy nebo provozují vlastní podnikání, se automaticky stávají velkoobchodními zákazníky a získávají tak řadu výhod. Základem jsou samozřejmě slevy, ale není to jediná forma partnerství s ProfiAuto. ProfiAuto poskytuje plnou logistickou podporu v celé zemi s expresním harmonogramem dodání. K dispozici je i bezhotovostní platební systém, technická podpora a věrnostní programy, v jejichž rámci získáte odměny nebo jiné výhody za nákupy či obrat – např. mimořádné slevy na nákup dílenského vybavení. 

Kvalitní automobilový obchod by měl vycházet z potřeb motorizovaných zákazníků. To byla myšlenka tvůrců sítě ProfiAuto, která se stala trefou do černého v automobilovém odvětví a neustále se dynamicky rozvíjí.

 

Zdroj: Profi Auto

Kde ProfiAuto najdu?

Dá se říct, že všechny cesty vedou do ProfiAuto. A ani tolik nepřeháníme, protože síť je již rozsáhlá a neustále roste. Přesné adresy snadno najdete na internetu na webových stránkách ProfiAuto:

profiauto.eu/cz/obchody-a-servisy

Další informace o náhradních dílech hledejte na profipower.eu/cs/.

Komerční článek
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Chile povolilo sňatky osob stejného pohlaví

Chilský kongres schválil sňatky mezi osobami stejného pohlaví. Zákon ještě musí podepsat prezident, ale ten se již dříve vyslovil pro. V konzervativní katolické zemi trvalo schválení zákona čtyři roky. Chile se tak přidalo k více než dvacítce zemí světa, kde jsou homosexuální sňatky legální. Z latinské Ameriky jsou to ještě Argentina, Brazílie, Kolumbie, Kostarika a Uruguay.

Krátká zpráva

Odborníci uklidňují, omikron nebude horší než delta

Dle dosavadních zjištění je „téměř jisté“, že covidová mutace omikron nevyvolává těžší průběh nemoci než varianta delta, spíše by to mohlo být naopak, i když je nakažlivější, prohlásil epidemiolog a poradce americké vlády Anthony Fauci. Podobně se vyjádřil představitel Světové zdravotnické organizace Michael Ryan, který nepochybuje o tom, že současné vakcíny ochrání i v případě omikronu před těžkou formou onemocnění koronavirem.

Píše se na Deník.cz