Krimi

Tereza popsala chvíle před bitkou v Boleslavi. Žena ječela, že je těhotná

Hromadná bitka mezi muži i ženami minulý pátek zastavila dopravu na autobusové zastávce 9. května v Mladé Boleslavi. Přinejmenším devět lidí se mlátilo hlava nehlava, ženy si dokonce rvaly vlasy a na silnici se pak válely jejich chomáče. Redakce TN.cz získala nové záběry brutálního incidentu. Jak je z nich zjevné, někteří účastníci bitky byli tak agresivní, že je policisté museli zakleknout.

Troubení šokovaných řidičů a do toho výrazy jako "m**ko", "d**ko" nebo "seštípej ho, p**o". Tak to minulý pátek večer vypadalo v mladoboleslavské ulici 9. května, jak jsme už na TN.cz informovali. Získali jsme svědectví Terezy, která incident natočila z okna.

"Nejprve tam sedělo pár lidí, kteří popíjeli a hrála jim tam nahlas muzika. Potom kolem nich procházel pár. Podle toho, co bylo pak slyšet, nejspíš sourozenců. Asi taky opilí a asi si něco řekli. Šli dál, ale ostatní je dohonili," popsala, co surové rvačce předcházelo.

A pak se rozpoutalo peklo. "Holky se praly mezi sebou, kluci taktéž. Pak tam byl takový starší pán, co vždy do někoho kopnul a pak spadl. Když začaly lítat první chomáče vlasů, tak jsem zavolala policii," pokračovala Tereza.

Související obsah

"Nejhůř dopadl ten starší pán, dostal pepřákem do očí. Jedna ženská nejdřív řvala, že je těhotná, pak najednou nebyla před záchrankou. Kromě toho páru všechny odvezli. Jen si vyfotili, jak je paní bez vlasů a bez zubů. A to stejné pán, taktéž bez zubů," doplnila svědkyně.

​Ze záběrů je evidentní, že někteří byli tak agresivní a nechtěli poslechnout, že je policisté museli zakleknout.

Prý se tam rvou často

"Hlídky okamžitě jednaly a vzhledem k tomu, že stále se napadající osoby nereagovaly na žádné výzvy, použili policisté donucovací prostředky – hmaty, chvaty, pouta a slzotvorný prostředek, aby zabránili dalšímu fyzickému napadání. Ze zatím prvotních šetření vyplývá, že důvodem fyzického napadení byly zatím nespecifikované verbální útoky členů rodiny sedících v parku a procházející dvojice, muže a ženy, kdy vše ještě umocnil alkohol," řekla TN.cz policejní mluvčí Vlasta Suchánková.

Související obsah

​Podle Terezy nejsou podobné potyčky v Mladé Boleslavi ojedinělé. "Večer se schází právě u té lavičky. A vždy někdo někoho vyprovokuje nebo tu zničí výlohy a podobně. To místo je lehce na tahu mezi nonstopy a hospodami," podotkla.

"V dané věci policisté již ale zahájili úkony trestního řízení pro trestný čin výtržnictví, z něhož podezřívají čtyři osoby, dva muže a dvě ženy," uzavřela Suchánková.

Podívejte se na video rvačky v Mladé Boleslavi jednoho ze svědků:

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Krimi

Důležité Události

Píše se na Deník.cz