Zahraničí

Plačková dodávala drogy slovenské elitě, ve vládě milují kokain, tvrdí expremiér

Plačková dodávala drogy slovenské elitě, ve vládě milují kokain, tvrdí expremiér
Slovenská influencerka Zuzana Plačková | Zdroj: Profimedia

Podle bývalého slovenského premiéra Roberta Fica prodávala Zuzana Plačková kokain významným lidem na Slovensku. Proto jsou stíhaní na svobodě, domnívá se. Slovenský ministr financí Richard Sulík mu vzkázal, aby přestal pít alkohol.

Zuzanu Plačkovou, která je obviněná z obchodování s drogami, stíhá slovenská policie na svobodě. Důvod, proč není ve vazbě, je podle bývalého slovenského premiéra Roberta Fica jednoduchý. 

"Plačková s manželem jsou na svobodě, protože dodávali kokain významným lidem na Slovensku," řekl nynější opoziční poslanec na tiskové konferenci. Informovala o tom TV Markíza.

Související obsah

Prokurátor původně podal stížnost proti rozhodnutí soudce, který neposlal Plačkovou s manželem do vazby. Ve středu ji ale stáhl. Podle Fica jsou za tímto rozhodnutí vládní politici, kteří podle něj mají drogy rádi. "Ve vládě sedí lidi, kteří milují kokain," prohlásil předseda slovenských sociálních demokratů.

"Robert Fico by měl okamžitě vyhledat odbornou pomoc nebo přestat pít alkohol," zareagoval pro na slova expremiéra ministr financí Richard Sulík. Samotná Plačková nechce situaci komentovat.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz