Domácí

Vážná nehoda uzavřela hlavní tah na Olomouc. Zranili se tři lidé a pes

Vážná dopravní nehoda v sobotu dopoledne zcela uzavřela silnici I/35 na hlavním tahu z Hradce Králové na Olomouc u obce Chvojenec. Čelně se tu srazily dva osobní automobily, tři lidé skončili v nemocnici. Hasiči se starali i o zraněného psa, ten skončil v péči veterinářů.

Záchranné složky v sobotu okolo jedenácté hodiny zasahovaly u obce Chvojenec na Pardubicku. Čelně se tu srazily dva automobily. Objízdné trasy vedly přes obec Rokytno.

Co nehodě předcházelo, policisté prověřují. Podle svědků z místa jel ale řidič stříbrného vozu rychleji, než měl. Poté se srazil s dalším vozem, ve kterém cestovali dva lidé. Ti skončili s lehkým zraněním v nemocnici. Pro prvního řidiče musel vrtulník.

Související obsah

​Celé Česko nyní řeší volby a cesta šoféra stříbrného vozidla s nimi mohla také souviset. Vážně zraněný muž měl totiž za sedadlem volební lístky.

Na místě nehody pak hasiči zachraňovali i pejska, který byl po nehodě velmi otřesený a zmatený. Nevylučovali, že francouzský buldoček by mohl mít i nějaké zlomeniny. "Skončil v Holicích na veterinární stanici," uvedli hasiči. 

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Domácí

Důležité Události

Krátká zpráva

EMA schválila třetí dávku vakcíny od Moderny

Evropská agentura pro léčivé přípravky (EMA) schválila podávání třetí dávky vakcíny proti covidu-19 od firmy Moderna. Posilovací dávka vakcíny může být aplikována lidem starším 18 let půl roku od naočkování druhou dávkou, oznámila EMA v pondělí.

Krátká zpráva

Hamáček skončil v čele ČSSD, nahradit jej chce Maláčová

Po neúspěšných volbách do Poslanecké sněmovny rezignoval ministr vnitra Jan Hamáček na post předsedy ČSSD. Své odstoupení oznámil na pondělním zasedání předsednictva strany. Nahradit by jej mohla ministryně práce a sociálních věcí Jana Maláčová. Ta uvedla na twitteru, že bude kandidovat na post předsedkyně strany.

Píše se na Deník.cz