Domácí

Vážná nehoda uzavřela hlavní tah na Olomouc. Zranili se tři lidé a pes

Vážná dopravní nehoda v sobotu dopoledne zcela uzavřela silnici I/35 na hlavním tahu z Hradce Králové na Olomouc u obce Chvojenec. Čelně se tu srazily dva osobní automobily, tři lidé skončili v nemocnici. Hasiči se starali i o zraněného psa, ten skončil v péči veterinářů.

Záchranné složky v sobotu okolo jedenácté hodiny zasahovaly u obce Chvojenec na Pardubicku. Čelně se tu srazily dva automobily. Objízdné trasy vedly přes obec Rokytno.

Co nehodě předcházelo, policisté prověřují. Podle svědků z místa jel ale řidič stříbrného vozu rychleji, než měl. Poté se srazil s dalším vozem, ve kterém cestovali dva lidé. Ti skončili s lehkým zraněním v nemocnici. Pro prvního řidiče musel vrtulník.

Související obsah

​Celé Česko nyní řeší volby a cesta šoféra stříbrného vozidla s nimi mohla také souviset. Vážně zraněný muž měl totiž za sedadlem volební lístky.

Na místě nehody pak hasiči zachraňovali i pejska, který byl po nehodě velmi otřesený a zmatený. Nevylučovali, že francouzský buldoček by mohl mít i nějaké zlomeniny. "Skončil v Holicích na veterinární stanici," uvedli hasiči. 

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz