Co nás čeká

Horoskop na středu 13. října: Planety vám přejí, tak hurá do práce

Horoskop na středu 13. října: Planety vám přejí, tak hurá do práce
Zdroj: Getty Images

V zaměstnání budete vlivem Merkuru ve Vahách úspěšní a plni energie. Vlivem retrográdního Uranu zažíváte v zaměstnání příval náročné práce, kterou však zvládnete dobře. I tak by to chtělo relaxaci.

Beran

Čeká vás brzké vstávání. Proč? Koukají z toho zisky! Když budete pracovat hlavně dopoledne, zvládnete najednou více povinností. Taky budete mít štěstí, které k tomu potřebujete! Odpoledne byste měli spíš relaxovat, nebo se věnovat drobné činnosti. Budete mít totiž pocit, že už jste toho udělali dost.

Býk

Dnes využijete svých schopností hlavně na úředních místech. Pokud tam musíte s firemními dokumenty, nebo se zajímáte o radu ohledně daní, všechno vám půjde dobře. Když projevíte svou trpělivost, všude vám vyjdou vstříc. Můžete se pokusit zařídit tam i něco pro blízké, uděláte jim velkou radost.

Blíženci

Spoléhejte na sebe! Jste kvalitními milovníky, kteří teď potěší každý protějšek! Ale trochu vám chybí ta pravá partnerská důvěra. Proto se s blízkými musíte více bavit o věcech, které vás spojují! Důležité je před nimi neutíkat, tak mnohé vyřešíte jednodušeji! Pak si spolu užijete lásky až dost!

Rak

Máte lepší odhad a konečně se vám lépe daří ve finančním ohledu! Díky tomu budete schopni vyřešit rodinný rozpočet, který vám ještě nedávno dělal problémy. Sednete si nad účty a hned uvidíte, kde se dá ušetřit, aniž by to někdo poznal! To vám znatelně vylepší náladu a taky zlepší atmosféru ve vašem vztahu.

NEJROZSÁHLEJŠÍ ROČNÍ HOROSKOP 2022
Prozradíme vám všechno, co vás zajímá – láska, práce, zdraví nebo finance? Odpovíme vám už teď v nejrozsáhlejším ROČNÍM horoskopu v ČR! Připravte se s předstihem na vaši budoucnost!

Lev

V zaměstnání budete vlivem Merkuru ve Vahách úspěšní a plni energie. Se šéfem vyřešíte všechny pracovní problémy, které váš kolektiv už dlouho trápily. Díky tomu se spolu dokážete více sblížit! Tak vám okamžitě stoupne sebevědomí, s nímž se vydáte řešit i další práci. Vaši skvělou náladu si večer užije i milovaný protějšek!

Panna

Dnes máte šanci na velký úspěch! Ukážete se totiž jako profesionálové. Na pracovním jednání budete mít výhody, protože vám dobře funguje váš rozum. Vaší parketou je dnes i manuální zručnost, se kterou se potýkáte nejen v práci. I v domácnosti ji zvládnete dobře! Proto budete aktivní a vše se promění v zisky!

Váhy

Vylepšilo se vám narušené zdraví. Proto cítíte, že vás čekají hlavně úspěchy! Máte náladu na rozvoj vašeho vztahu, který je pro vás natolik důležitý. Už od rána se zajímáte, co právě dělá váš partner. Snažíte se také odhadnout, co by ho dnes potěšilo! Už jen vaše snahy působí jako afrodisiakum lásky!

Štír

Nabízí se vám uvolnění, které tak potřebujete! Konečně si užijete dost radosti v citech. Nemyslete na žárlivé scény a s partnerem si spolu večer užívejte v divadle, restauraci nebo doma. Tam se k sobě přitulíte a budete si povídat, což vám dodá pocit jistoty.

TAROT FINANCÍ
Personalizovaný výklad kartářkou! Sami si vytáhněte karty! Tarot vám řekne vše o vaši finanční situaci!

Střelec

I když to možná děláte trochu neradi, dnes budete týmový hráči. V zaměstnání je totiž nutné pracovat i za kolegy, kteří onemocněli, nebo mají dovolenou. Sice přitom dřete, můžete se ale i poučit! Každopádně vás víc sleduje šéf. Díky tomu si pro další chvíle můžete připravit dobré renomé. To se vždycky hodí!

Kozoroh

Minulý týden jste byli tak trochu slepí, teď už je to s vámi ale lepší. Porozumíte chování svého protějšku, které má svůj smysl a logiku! Udělá vám to také radost. Jste si vědomí, že cítíte lépe jeho důvody a taky k němu máte blíž! Svého pochopení využijete a partnerský vztah zlepšíte.

Vodnář

Myslíte víc na nejbližší, a proto se rozhodnete něco pěkného nakoupit partnerovi. Dárkem mu uděláte skutečnou radost. Nejenže vás pochválí, bude ale vědět také to, že na něj opravdu myslíte. Tím u něj pořádně stoupnete v ceně! Proto si doma můžete lépe užívat společného potěšení.

Ryby

Vlivem retrográdního Uranu zažíváte v zaměstnání příval náročné práce, kterou však zvládnete dobře. I tak by to chtělo relaxaci, tak se vydejte na wellness! Tam se postarají o vaše zdraví a celkové uvolnění, které si užijete. Chcete si však vylepšit i vlastní vzhled, a to vám přinese nové možnosti!

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Co nás čeká

Důležité Události

Píše se na Deník.cz