Co nás čeká

Horoskop na pátek 15. října: Vezměte rozum do hrsti

Horoskop na pátek 15. října: Vezměte rozum do hrsti
Zdroj: Getty Images

Saturn ve Vodnáři vám radí vzít rozum do hrsti! Otázka financí je pro vás teď skutečný problém, ale od toho jsou lidé kolem vás. Nebojte se říct si o radu.

Beran

Před víkendem je třeba se uvolnit. Netrapte se! Veškeré plánování nechte na svém protějšku. Ať už se jedná o program na další dny, nebo nutný nákup potravin. Při drobné práci v domácnosti byste se ale měli zúčastnit, nemyslíte? Potom si mnohem lépe užijete dnešní atmosféry!

Býk

Už po ránu se snažíte být čilí a aktivní, je to důležité pro vaši práci. Dopoledne totiž zažijete úspěšná jednání, která vám přinesou dobré výsledky. Zisky budou vedené přímo pro vás, ale i pro vaši firmu. Odpoledne tak máte více příležitostí se uvolnit a práci dokončovat. Pak je čas si pořádně užívat!

Blíženci

Dnes si připravte vlastní pusu. Ptáte se na co? Bude vám totiž sloužit ke dvěma účelům. Nejvíce kvalitní práce tak provedete při pracovním obědě! Přitom samozřejmě budete nejen jíst, ale taky využívat svoji vyřídilku. Pusa vám při něm jede stejně rychle jako při kousání. Z obojího budete mít dobrý pocit!

Rak

Zachováte se jako správný člověk a budete tolerantní k lásce svého sourozence, i když s ní příliš nesouhlasíte! Někoho odsuzovat se vám zdá být malicherné. Víte však, že váš bratr nebo sestra teď nemůžou být jinak šťastní. Milostné vztahy jsou totiž pro lidi nejdůležitější a vy to moc dobře víte!

NEJROZSÁHLEJŠÍ ROČNÍ HOROSKOP 2022
Prozradíme vám všechno, co vás zajímá – láska, práce, zdraví nebo finance? Odpovíme vám už teď v nejrozsáhlejším ROČNÍM horoskopu v ČR! Připravte se s předstihem na vaši budoucnost!

Lev

Celý týden jste jen pracovali a kvůli tomu máte trochu ochablé svaly. V zaměstnání je proto třeba více využívat možností se protáhnout. Vezmete to však z gruntu a svaly si uvolníte hlavně při odpoledním sportování, které vám vyplaví větší dávku endorfinů! Proto se večer půjdete s chutí dobře pobavit.

Panna

Práci se už dnes nevěnujete tak aktivně a raději přemýšlíte nad svým soukromým životem. Chcete ho trochu vylepšit a uděláte pro to maximum. Když totiž opravdu svého partnera milujete, hned se snažíte ostošest. Tak do svého domova dokážete přinést vřelou atmosféru, které se tam bude dařit hlavně večer.

Váhy

Jste plní dobré nálady, i když v zaměstnání řešíte mnoho složitých okolností vaší práce. Těšíte se totiž na přicházející víkend. Skvěle si ho užijete se svými přáteli, se kterými jste na něm domluveni už dopředu. Dobří lidé okolo vás jsou vždycky cenní. Takže víte, čeho si právě můžete užívat!

Štír

Saturn ve Vodnáři vám radí vzít rozum do hrsti! Otázka financí je pro vás teď skutečný problém, ale od toho jsou však lidé okolo vás. Sice máte problémy, jak vyjít se svým platem, ale partner vám dobře poradí, jak si vše lépe zorganizovat. Potom budete koukat jako puk, že vám to přesně vychází.

TAROT FINANCÍ
Personalizovaný výklad kartářkou! Sami si vytáhněte karty! Tarot vám řekne vše o vaši finanční situaci!

Střelec

Už dlouho si budujete kvalitní přátelství! Hlavně ve svém zaměstnání. Vaši kolegové z práce vám proto ve všem přejí. Spolupráce s nimi vám přinesou slušný finanční zisk, který se dá brzy zužitkovat! Když budete pozváni na party, určitě přijmete. Tam si všechno můžete jenom potvrdit.

Kozoroh

Pokud potřebujete poradit, rozhlédnete se kolem sebe. Nejlepší pokyny pro váš partnerský vztah vám nejlépe dá vaše sestra nebo matka. I když se vám to zprvu zdá docela podivné, budete si za to později opravdu děkovat. Dáte na zkušenosti lidí, kteří už něco prožili, a proto lépe chápou vaše problémy.

Vodnář

Ještě, že umíte dobře cizí jazyky a dokážete se proto lépe účastnit pracovních jednání. Nedržte se při zdi a debaty s cizinci dopadnou více než skvěle. Tak se snažte probírat pro vás důležité okolnosti, které vám pomůžou, a to nejen z hlediska profese. I váš osobní život to velmi ovlivní po všech stránkách.

Ryby

Dnes máte potřebu zažít něco pěkného! Proto sice pracujete odpovědně, ale chcete si najít i více času i pro své blízké. Tak se odpoledne za každé situace setkáte s nejmilejšími přáteli. Můžete si užívat hodně smíchu, stejně jako si nechat dobře poradit. Přitom budete otevření a večer se ucítíte i zdravěji!

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Zemřel Jaroslav Hanuš, režisér seriálu Život na zámku

Dlouhodobým zdravotním problémům ve čtvrtek ráno podlehl režisér Jaroslav Hanuš. Bylo mu 70 let. Jeho nejznámějším počinem je seriál Život na zámku v hlavní roli s Tomášem Töpferem, podepsán byl i pod seriály Šípková Růženka nebo Náměstíčko.

Krátká zpráva

Sebastian Kurz definitivně končí v politice

Bývalý rakouský kancléř Sebastian Kurz se podle listu Kronen Zeitung rozhodl definitivně skončit v politice. V čele rakouské vlády poprvé stanul v roce 2017 coby vůbec nejmladší premiér na světě, bylo mu 31 let. V říjnu letošního roku musel rezignovat kvůli aféře se zmanipulovanými předvolebními průzkumy. Kurz se ale už do křesla kancléře nebude chtít vrátit. Podle listu Kronen Zeitung rozhodlo i to, že se mu narodil syn. V čele rakouských lidovců Kurze nahradí ministr vnitra Karl Nehammer.

Píše se na Deník.cz