Co nás čeká

Horoskop na sobotu 16. října: Planety radí, čemu se dnes vyvarovat

Horoskop na sobotu 16. října: Planety radí, čemu se dnes vyvarovat
Zdroj: Getty Images

Mars ve Vahách vám dobře radí kontrolovat slova, která vypouštíte z vlastních úst! Později byste toho docela litovali. Ovládejte se!

Beran

Dnes dokážete být dost nesobečtí. Především tedy budete myslet na přání svých blízkých. Hlavně partner pro vás znamená hodně a taky mu to chcete dát okatě najevo! Vyjdete mu vstříc, i když půjde o drobnosti. Už jen úsměv na jeho tváři pro vás znamená skutečně mnoho. Tak si užijete i milostné okamžiky!

Býk

U vás doma zavládne kreativní nálada. Zručně upravíte vlastní nábytek, stejně jako výzdobu bytu. Hlavně však dobře uklidíte! Je to potřeba, ale co kdyby také přišla návštěva, že? Po ukončení svých manévrů budete mít pocit, že vám vše vyšlo na výbornou a hned máte hezčí den.

Blíženci

Dnes se setkávejte s milými lidmi. Máte všechny předpoklady ukázat se v dobrém světle. Ve společnosti totiž zazáříte natolik výrazně, že to může hodně znamenat i pro vaši budoucnost. Pokud k sobě hledáte vhodný protějšek, tak dnes nažhavíte zájem někoho přitažlivého. Buďte proto ve střehu!

Rak

Cítíte se být pohodlní. Někdo by možná řekl, že líní, dnes tomu však pravým jménem ani neříkáte. K pohybu se nakonec asi nepřinutíte. S kamarády tak budete komunikovat alespoň přes počítač. Můžete si tak nejen příjemně chatovat, ale podobně si předávat i nové drby o známých. Dokáže vás to přímo probudit.

NEJROZSÁHLEJŠÍ ROČNÍ HOROSKOP 2022
Prozradíme vám všechno, co vás zajímá – láska, práce, zdraví nebo finance? Odpovíme vám už teď v nejrozsáhlejším ROČNÍM horoskopu v ČR! Připravte se s předstihem na vaši budoucnost!

Lev

Dnes budete rádi mezi lidmi. Máte dobrou náladu a příjemné očekávání, takže je s vámi radost pobývat. Je proto vhodný den pro návštěvy, posezení s přáteli či vydání se za příbuznými. Proberete všechno, co vás zajímá, a dozvíte se spoustu novinek. Navíc se uvolníte při hudbě a tanci!

Panna

Víte, co je pro vás dobré, proto se vypořádáte s obsahem svojí ledničky. Na podzim je přeci nutné přejít na jinou stravu a vy to uděláte dobrovolně a hlavně s chutí! Nejde jenom o odtučňovací kúry, ale také vyhýbání se cizozemským plodům. Ty nesvědčí vašim střevům, dejte přednost našim polím a zahrádkám!

Váhy

Víkend si budete příjemně užívat! Hlavně mezi svými blízkými. Pak už je jedno, co spolu toužíte dělat. Chcete se bavit? Setkávat se s přáteli? Nebo pro vás bude nejlepší zůstat doma s partnerem? Všechno vám vyjde dobře. Společensky jste na výsluní, proto přemýšlíte, zda toho nevyužijete pro svou budoucnost.

Štír

Dnes nebudete nijak nervózní a vše dopadne dobře. Setkání po letech sice prožijete dost intenzivně, ale lépe, než si představujete. Patříte mezi abiturienty, stejně jako osoby, které můžou udržovat i vztahy s bývalými láskami. Nesnažte se druhé příliš vychvalovat nebo jim zase brát potřebnou energii do života.

TAROT FINANCÍ
Personalizovaný výklad kartářkou! Sami si vytáhněte karty! Tarot vám řekne vše o vaši finanční situaci!

Střelec

Vydáte se na výlet. Kam ale zamíříte? Měli byste ještě trochu brouzdat po památkách! Za pár dní totiž skončí sezóna a vy chcete pocítit výraznější atmosféru historie, kterou si lze příjemně užívat. Dobře vám taky udělá večerní kulturní program i návštěva filharmonie. Z toho máte příjemné pocity na duši!

Kozoroh

Docela špatně se hlídáte, a tak vám bude chybět porozumění vůči známým. Mars ve Vahách vám dobře radí kontrolovat slova, která vypouštíte z vlastních úst! Později byste toho docela litovali. Tak si raději dejte trochu víc času a přemýšlejte o tom, co chcete říci. Dopřejte si relax, to vám pročistí hlavu.

Vodnář

Dnes se tak trochu stanete dobrodruhy a vydáte se za svými známými. Daleká cesta za přáteli vás totiž vytrhne ze stereotypu, ve kterém se nyní ocitáte. Docela dost věcí vás překvapí. To pro vás znamená ale hlavně inspiraci do dalšího života. Taky se příjemně uvolníte, což právě potřebujete!

Ryby

Nebuďte tak skromní! Potřebujete mít ze života něco víc. Tak si se svým protějškem pořádně užijete luxusu. Může to být někde v hotelovém pokoji nebo ve vyhlášené restauraci. Člověk se musí aspoň někdy hýčkat, aby si svého života trochu užíval.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Chile povolilo sňatky osob stejného pohlaví

Chilský kongres schválil sňatky mezi osobami stejného pohlaví. Zákon ještě musí podepsat prezident, ale ten se již dříve vyslovil pro. V konzervativní katolické zemi trvalo schválení zákona čtyři roky. Chile se tak přidalo k více než dvacítce zemí světa, kde jsou homosexuální sňatky legální. Z latinské Ameriky jsou to ještě Argentina, Brazílie, Kolumbie, Kostarika a Uruguay.

Krátká zpráva

Odborníci uklidňují, omikron nebude horší než delta

Dle dosavadních zjištění je „téměř jisté“, že covidová mutace omikron nevyvolává těžší průběh nemoci než varianta delta, spíše by to mohlo být naopak, i když je nakažlivější, prohlásil epidemiolog a poradce americké vlády Anthony Fauci. Podobně se vyjádřil představitel Světové zdravotnické organizace Michael Ryan, který nepochybuje o tom, že současné vakcíny ochrání i v případě omikronu před těžkou formou onemocnění koronavirem.

Píše se na Deník.cz