Zajímavosti

Exkluzivní rozhovor s Hanou Gregorovou: Pandemii strávila v cizině

Vdova po herci Radku Brzobohatém Hana Gregorová se v posledních letech stáhla do ústraní. Po bulvárním skandálu s o mnoho let mladším milencem se herečka rozhodla přestat s médii komunikovat. Štáb pořadu Život ve hvězdách ale měl štěstí, protože na kameru prozradila, co je u ní nového, jak vzpomíná na zesnulého manžela i jak snáší četné bulvární články.

Hana Gregorová už je podle svých slov na bulvární zájem zvyklá. "Já taková stará raketa jsem asi pořád atraktivní materiál na psaní v bulváru. Už jsem zvyklá, jak mě vykresluje bulvár, že mě lidi pomlouvají a nemají mě rádi, ale mě to netrápí," řekla Gregorová pro TV Nova.

Slovenská herečka si s bulvárem užila své. Když před několika lety začala randit s více než o 30 let mladším Ondřejem Koptíkem, ještě nevěděla, co ji čeká. "Vytahují staré věci. No to je jedno. Nic není starší než včerejší noviny a takhle je to třeba brát," konstatovala Gregorová.

Na mladíka totiž prasklo, že hrál v pornu a užíval drogy. Po krátkém rozchodu získal svou Hanku zpátky erotickými básněmi s detaily jejich sexuálního života, které tehdy četlo celé Česko. I přes ostudu, kterou své milované způsobil, se věci daly do pořádku a po nějakém čase v léčebně mu Gregorová odpustila.

Související obsah

"Kdo mě zná osobně, ví, jaká jsem, co ode mě očekávat, jak se na mě může spolehnout, a kdo mě nezná, udělá si obrázek jenom z bulváru," okomentovala Gregorová.

Nejen kvůli kontroverznímu vztahu se Hanka drží poslední léta v ústraní. Celou pandemii covidu například trávila v Maďarsku. "Byla jsem z těch striktních opatření celkem v šoku. Proto jsem se rozhodla odjet do Maďarska, což je vlastně skoro Slovensko. Protože jsem původem Slovenka, tak jsem to nejhorší prožila tam a musím říct, že tam to bylo mnohem volnější než tady," popisovala Gregorová.

V Maďarsku má Gregorová malý dům. "Zvelebovala jsem si ho, a pak mám tam hrozně moc kamarádů, protože v té Rajce bydlí hrozně moc Slováků. Trošku jsem si uklidila ve vztazích, pochopila jsem, co je v životě důležitého a co není. Kdo je přítel, kdo není," nastínila Gregorová, jak trávila pandemii.

Po letech v showbyznysu už prý nikomu nemusí nic dokazovat. "Mám pocit, že se lidi v karanténě vyprofilovali a hodně změnili. A taky jsem zjistila, že spousta lidí prahne po mamonu, že prostě peníze určují jejich směr, což já úplně nesnáším," vysvětlovala Gregorová s tím, že myslí lidi ze svého pracovního okruhu.

Vzpomínky na Radka Brzobohatého

Celých 30 let byla manželkou herce Radka Brzobohatého. Letos tomu bylo devět let, co nás navždy opustil. "Vzpomínám na něj denně, chybí mi moc, ale to je život. Ale zase když vidím odchody nějakých jeho kolegů, tak jsem vděčná za to, že odešel v plné síle, ve vteřině a netrápil se. Já bych se o něj starala i v kyslíkovém stanu, ale on by to nedával. Skutečně Pán Bůh ho měl rád," svěřila se Gregorová.

Související obsah

S legendárním hercem má syna, hudebníka Ondřeje Gregora Brzobohatého, z prvního manželství s jordánským lékařem zase dceru Rolu. Obě děti už mají věk na založení rodiny, Hanka ale touhu po vnoučatech překvapivě nemá. "Nemám a ani mi nechybí vnoučata a nikdy jsem moje děti netlačila. Budou mít, nebudou, je to jejich věc. Ať si to každý rozhodne, vůbec nejsem ten typ, co by říkal, já už bych chtěla chovat, ať máme následníky. To je úplně jedno," vysvětlila Gregorová svůj postoj.

Dlouhá léta bylo její láskou Divadlo Radka Brzobohatého, které po jeho smrti nakonec prodala. Momentálně v žádném dalším divadle neúčinkuje, ale práce má dost. "V Bratislavě točím seriál, docela velkou hezkou roli. V Praze teď točím film z cirkusového prostředí. Takže práci mám a jsem spokojená. Přišla jsem na to, že mi není už ani 20, ani 50 a že se nemusím vůbec nikam hnát. Že si člověk má ten život užívat a když přijde něco příjemného, má to vzít, ale nemá cenu se někam honit a stresovat," zakončila rozhovor Gregorová.

ada, ts, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Píše se na Deník.cz